Ešte len taká "drobnosť", kde sa tento tunel na Slovensku nachádza? Kvalitná novinárčina.
Ešte len taká "drobnosť", kde sa tento tunel na Slovensku nachádza? Kvalitná novinárčina.
Udalosti na Ukrajine nevznikli vo februári 2022, ale tiahnu sa min. od r. 2014 od puču podporovaného USA pri zvrhnutí demokraticky zvolenej vlády. Po prenasledovaní rusky hovoriacich občanov Ukrajiny došlo v autonómnej republike Krym k referendu, kde drvivá väčšina obyvateľov Krymu sa rozhodla pričleniť k RF. Doneck a Luhanská oblasť boli cieľom vojenských akcií ukrajinskej armády a nacionalistov.
Každá zo strán nesie svoj podiel viny za súčastný krvavý konflikt.
A čože? Tu už kapitalizmus nepasuje? Obrovská protiruská hyenistická kampaň presahuje protižidovské prenasledovanie v 30 tich rokoch hitlerovského Nemecka. Zvrátenosť tzv. "vyspelého" dovedie civilizáciu do "zdarného" konca. Čo s takým odpadom, kde klamstvo, podvody a zlo vyhráva.
Už ale nenapíšu, že zákon o zahraničných agentov je podľa podobného zákona v USA. Zavádzanie, klamanie je pracovná metóda novinárskych zapredancov.
Len či to tí Rusi aj vedia, že nejaký takýto graf existuje.
Ale veď sa chválili, že ich zostrelili a tie, ktoré dopadli, netrafili cieľ a nespôsobili vážne škody, teda okrem mantry, že zasiahli civilné ciele.
Mala si metlu kúpiť, viac jej pristane.
nebuť taký drastický, stačí zo pár rokov.
Už si to dlho neužije a v base bude musieť sedieť na tvrdej stoličke.
Ako môžete očakávať vzdelanostnú úroveň absolventa zákl. 9-ročnej školy ZDŠ (spred r. 1989) od novinárov, absolventov dnešných škôl?
Zase mimovládky vyhrali?
Agresivita nemusí byť výhradne vojenská sila. A čo sa týka rozširovania NATO k ruským hraniciam, stačí sa jednoducho pozrieť na mapu.
Zvrátená logika: NATO sa od r. 1989 agresívne šíri a približuje k ruským hraniciam, ale NATO sa ide brániť. To nevymyslíš, to napíše Matišák.
Čo tak porovnať ceny základných potravín: nárast jednotlivých výrobkov o desiatky až stovky %. Prestitútom sa to už nehodí?
U nás - tzv. vyspelej civilizácii - sa autá nekradnú?
A nastal začiatok konca hegemónie USA a im podriadeným štátom Európy. Naša vláda po najbližších voľbách by si to mala uvedomiť a smerovať zahraničnú politiku od podriadenosti USA k spolupráci s tými, ktorí chcú spolupracovať za vzájomne výhodných podmienok a nie podriaďovať a vykorisťovať (koloniálne štáty a agresívne USA).
Vôbec nie je dôležité, čo by tento kráľ Putinovi odkázal, ani to s návštevou Slovenská nemá žiadny súvis, ale prestitúti to pretláčajú. A zase ani slovko o desaťtisícoch v piatok v Blave. Novinári zaslúžia iba opovrhnutie a opľutie.
Prečo nie je žiadny článok k mierovému zhromaždeniu tisícov ľudí v Bratislave? A prestitúti sa potom čudujú, že ich drvivá väčšina spoločnosti neznáša, nemajú žiadny spoločenský kredit a pohŕda nimi.
Odporúčame