Po časovom odstupe to vyzerá ako "vývoz" demokracie podľa scenára najdemokratickejšej demokracie vo svete.
Po časovom odstupe to vyzerá ako "vývoz" demokracie podľa scenára najdemokratickejšej demokracie vo svete.
Zatiaľ v Iráne vraždili USA, neustále provokujú s Taiwanom. Takže pravda je niekde inde. Keby sa USA a NATO nestarali a dali pokoj suverénnym štátom, bol by mier.
Hlavne im ide o mier. Nie ako agresívne NATO a USA.
Hlavne im ide o mier. Nie ako agresívne NATO a USA.
Zásah na Ukrajinu bol VYPROVOKOVANÝ. Zase sa podsúva mantra, podobná ako "anexia" Krymu, kde v skutočnosti autonómna vláda Krymu - po zverstvách ukrajinských nacistov - usporiadala referendum a obyvatelia Krymu sa rozhodli patriť pod RF. Teraz sa zase podsúva termín "nevyprovokovaná". Fakt je ten že USA a NATO robili na Ukrajine pomocou dosadených vládnych politikov Ukrajiny, všetko preto, aby Rusov vydráždili. Má to svoju logiku, načo riskovať konflikt na svojom území, keď sa to dá na území bývalého ZSSR.
Ukrajinci si neuvedomujú, že neustálym eskalovaním konfliktu, sa blíži zánik civilizácie minimálne v Európe.
Aká zmena v informovaní - propagande: Ukrajinci si už sami preventívne vypínajú energiu. To sú veci.
Čiže rinčanie zbraňami a žiadne mierové aktivity - to pravá tvár NATO. Vojenská akcia RF proti Ukrajine to naplno odhalila.
USA nikoho neporazilo, vždy iba vysávali zdroje.
Žiadne ruské impérium neexistuje, tak sa nemá čo rozpadnúť. Iba ak EÚ.
Podľa tvojej logiky, môžu používať aj hákový kríž, ktorý existoval tisíc rokov pred tým, ako si ho hitlerovci privlastnili. Či?
Ťažko osloviť tých, ktorí majú problém v chápaní súvislostí, logického usudzovania, poťažmo aj v chápaní písaného textu. Ten deficit je produktom "moderného" školstva, ako aj dlhoročnej mediálnej praxe "vymývania" mozgov, čiže nenávistnej propagandy. Keďže tento deficit sa často vyskytuje, okrem tu zúčastnených niektorých diskutérov, aj u vládnych politikov, svet sa rúti do jadrovej katastrofy.
Však si ten blog nečítal? Lebo reaguješ úplne od veci.
Záplava klamstiev, poloprávd a manipulácií.
Američania už neskryte riadia ukrajinskú armádu a aj vládu.
Ukrajinci vo Viedni nikomu chýbať nebudú. Mali si uvedomiť už v r. 2014, že prenasledovať a vraždiť Rusov musí zákonite viesť k odvete. Dočkali sa.
Odporúčame