Na monitore kamery centrálneho pultu mestskej polície vidia, že na ľudoprázdnej ulici beží žena a za ňou nejaký chlap, ktorého pred tým už videli. Utekala pred ním niekoľko minút. Ostatné si domyslite. PREČO nie je zverejnená fotka vraha, keď už zverejnili fotku nebohej ženy?

