Neklam sám seba, niečo si v škole o tom počul a potom robíš chybné závery. Propaganda na školách a v médiách, nie pravdivé fakty.
Neklam sám seba, niečo si v škole o tom počul a potom robíš chybné závery. Propaganda na školách a v médiách, nie pravdivé fakty.
Poprad-Matejovce na Studený Potok, tam ich máš.
A?! To už nemáte o čom písať? Čo je toto za hlúposť.
Nie si ty matovičov klon?
Novela "Jednoducho Mária" na pokračovanie. Bohužiaľ, naša vláda stále nedosahuje intelektuálnu úroveň telenovely z 90tich rokoch minulého storočia.
Jednoducho je veľa ľudí na počet lekárov. Ale naši vrcholní politici to už riešia. Niečo sa im podarilo cez coronu, ale tie počty úmrtí ešte neboli zásadné, tento rok šíria vojnovú propagandu a čoraz viac zaťahujú Slovensko do vojnového konfliktu, tak možno sa im zadarí. Ktovie
Počuli ste o "Zajacovej" reforme? Jej výsledky sú jednoznačné. Aj toto je obraz hlbokého úpadku po majetkovom prevrate z novembra 1989.
Bohužiaľ, hlúposť je večná
Oni neinformujú, iba šíria USA propagandu. Treba začať tento - kedysi seriózny - plátok ignorovať a zaradiť medzi štvavé, klamlivé a propagandistické média ako SME, hnoj N, RTVS, Markíza, JoJ. A hlavne ich šéfredaktorov, novinárov, moderátorov, riaditeľov začať riešiť po prehrmení súčasnej vlastizradnej moci.
Oni kľakli tesne pred výkopom - to si nevidel? Nech si robia čo chcú, keď nikomu neubližujú, ale robiť také gestá a popri tom sa správať arogantne a povýšenecky je falošné a degradujú potom gestá pokory a v konečnom dôsledku robia zo seba farizejov a šašov.
Kľačiaci arogantní angláni sú mimo. Môžu kľačať ďalej, pokoru im treba.
Kľačiaci arogantní angláni sú mimo. Môžu kľačať ďalej, pokoru im treba.
Od zradcov Slovenská sa nič dobré čakať nedá. Chcel by som pripomenúť trápnu servilnosť Dzurindu pri Bushovej návšteve Slovenska.
Veľmi zlý výkon rozhodcu - vyrovnávajúci gól padol po predchádzajúcom faule Chorvátov, ktorý rozhodca, ako aj iné prešľapy hráčov, ignoroval.
Veľmi zlý výkon rozhodcu - napr. vyrovnávajúci gól Chorvátov padol po predchádzajúcom faule Chorvátov.
Čo je to zač ten 1Wlado?
Uvideli má vlastné oči a hlavne či si uvedomili do čoho nás zaťahujú svojím poníženeckým konaním. Nemajú skoro žiadnu dôveru občanov Slovenska, ich prázdne reči sú iba ich vlastným názorom. Po ich vyhnaní z vlády, môžu ísť plniť svoje sľuby priamo na Ukrajinu.
Každý rozumný čitateľ takýchto správ musí byť zarazený manipulatívnym a propagandistickým zverejňovaním redakciou "PRAVDY". Zpreneverujú sa vlastnému názvu. A rozumný čitateľ nebude platiť za znôšku klamstiev a propagandy.
Odporúčame