Aj ja nechcem vidieť len nájomných vrahov
...VSZ teraz ide k lepšiemu , ceny ocele stupaju , kvoli embargu na čínsku oceľ do EU teraz , je menej ocele , ceny idu na nahor...nebolo tomu vždy tak ...Fico pomohol...aj amíkom , aj ľudom...vtedy už nebola variabilná platba/podiel na zisku/ alebo bola bola minimalna do 20E , teraz je aj viac ako 200Eur...teraz je najväčším problemom opotrebovanosť výrobných liniek, dokedy vydržia...aj preto USSteel číňania nekupili , do buducna treba investovať do modernizácie obrovské sumy...a amici tu tiež neprišli robiť charitu , ale biznis
...dalšia vec , kde čo sa Ti nepačilo , nielen Tebe , ale aj v USA možeš kritizovať...prezidenta , ale nie majstra vo fabrike...potom sa nečuduj , že Ti to vratia ináč , čo Ta nepalí , nehas , nedávno si tu riešil napr. celibat...je to záležitosť vrchnosti RKC
...a bezpečnosť vo VSZ ? viem , že aj v noci istý čas chodili po linkách nie papalaši , ale zastupcovia odborov a pýtali sa ľudí , čo ich v oblasti OBP trapí , na čo chcete upozorniť ?
nobojte sa...