..Už aj SME otáča.....Matuš Ritomský Ako naložiť s poznaním, že Kiska nie je iba dobrý anjel?
https://komentare.sme.sk/c/20950732/ako-nalo…
Pamätám si na pochybnosti, ktoré vo mne pred poslednými prezidentskými voľbami vzbudzovala minulosť Andrej Kisku. Založenie Dobrého anjela bolo, samozrejme, úctyhodným počinom, ale spôsob, akým súčasný prezident prišiel k peniazom, mi akosi nevoňal.
Rozhodnutie zarábať na nebankových pôžičkách som vnímal ako niečo, čo ide mimo môjho sveta. Lebo akokoľvek je to legálna forma podnikania, zjavne by si ju nevybral každý.
Napríklad aj preto, lebo každému by sa nechcelo pozerať na exekúcie, ktoré sú nevyhnutným dôsledkom nesprávnych rozhodnutí a zlých životných situácií jeho vlastných klientov. Skrátka, človek na niečo také musí mať žalúdok.

