...KDH bola obyčajná politická strana , ktorá nemala s kresťanstvom nič spoločné...azda názov...bola malo socialna , malo kresťanská ...ale o to viac korupčnál a mala ohromné množstvo karieristov...Dzurinda , Simko , Lipšic , Zitňanská ,Bielik ,Figeľ...atd.....aj preto skončila ako skončila a ani inak skončiť nemohla...
Navýše , Andrej Hlinka , väčší kresťan a možno aj väčší demokrat ako všetci slovenskí kresťania demokrati dokopy , sa sa neodvažil nazvať svoju stranu ani kresťanskou , ani demokratickou , ale len Hlinkovou , slovenskou , ľudovou stranou...HSLS...
Je dobre , že KDH zmizla z parlamentu , Hlina je zárukou jej dalšej deštrukcie
Kresťanstvo a viera v Boha je rozhodne je niečo iné ako boj o politicku moc


