Desivá, no reálna prognóza o Kotlebovi - nasledujúce voľby s prevahou vyhrá jeho strana ĽSNS!
...Viluško...SDKU som spomenul okrajovo...chcel som povedať , že KDH skončí takisto ako SDKU...a mohol som dodať , že aj ako VPN alebo HZDS...jedným slovom , že skončí zlé...KDH je politická strana , niet za čím smutiť...a... Fico , zanikne aj jemu strana...nakoniec , od ostatných strán sa Smer veľmi nelíší a ,pokial ide o moc , peniaze a majetky , všetkí strany su rovnakej viery
...druhé , Fico je neveriaci , toto neklamal...a že pred prez. voľbami taral , čo taral...? ked vykladal , že on má birmovku...to bolo učelové a slušnému veriacemu sa stal odporným...ja ked som to počul ,tak som si pomyslel , Pán Boh sa ti posmievať nedá , prezident nebudeš...
pred pár dňami som videl video , kde toto Fico rozpráva a dalšie video , kde hovorí , že po prevrate ho ,na rozdiel od iných , nikto nevidel padať na kolená , až najdem to video , pripojím ho pod nejaký tvoj príspevok...