Včera „Oslavovali“ svoje zločiny Ficovi komunisti a Kotlebovi klérofašisti a Chmelár.
kaplan , mnohí zasvätili život za ten -IZMUS alebo henten -IZMUS , raz sa potkol a často ho to krk stálo...revolucia požierala svoje vlastné deti...
a to nie len u nas a nie len za komunistov...Kadaffí , Sadam , Lumumba ,Mandela , Kennedy , Bin Ladín atd
a toto Ty nevidíš...toto mi na Tebe prekáža...vypísuješ na komunistov , z ktorých je dnes na Slovensku len taká folklorná sekta,skutoční karieristi , ktorí boli v KSS ,ked bola pri moci a mali z toho užitok, už dávno zmenili dres a dnes su vo všetkých stranách aj v tej Tvojej SDKU , aj v Moste , SMK , SNS aj v Smere...
Na FICA nevieš najsť dobrého slova , kto pomože tým slovenským chudakom , ked nie FICO...Ty sa máš dobre , ja sa mám dobre , ale...priemerná čista mzda na Slovensku je 654 Eur a dve tretiny ľudí , čo robia ,ju nemá a statisíce vobec nemaju robotu...tu je pes zakopaný , preto je Fico tam , kde je...a to ,že po prevrate 1989 sa lupí , vraždí ,znasilňuje tak ako nikdy predtým už ani nehovoriac