Fico stiahol Michelkovu nomináciu do ÚPN
...Tiso je zodpovedný za najhoršie zločiny na židovskom obyvateľstve ?...ked chcel odstupiť , prišli za ním zastupcovia židovskej náboženskej obce , aby tak nerobil , lebo jeho predpokladaný nástupca A.Mach by bol pre ních oveľa horší variant a malokto z nich by to prežil...urobil chybu , že neodstupil...od Atlantiku po Ural vládol do roku cca 1943 Hitler...Tiso zachraňoval , čo sa dalo a skončil ako skončil...
...zamyslí sa niekto z Tisových kritikov , čo by robil na mieste Tisa ? tým nechcem obhajovať zločiny na židovskom obyvateľstve...ale treba tiež dodať , že Slovensko prežilo vojnu bez väčšej ujmy...aj vdaka Tisovi...