...som presvedčený.že vdp. Kuffa azda niekedy stratil peniaze,ale nie rozum...a taketo peniaze od Bezáka a jeho kumpanov určite nevezme...to by boli judašské peniaze...za knihu,v ktorej pseudohrdina nerešpektuje KBS,nuncia a ignoruje čí spochybňuje rozhodnutie sv. otca...a tento naboženský nepodarok chce s luteranom Hríbom reformovať RKC...
http://monarchizmus.blogspot.sk/2012/07/od vo…


