benetri
Žeby som bol až taký nechápavý?! Veď ak dostávajú dotácie, tak list mal byť s podmienkou, že kto neodpovie a pravdivo do daného termínu, ďalšia dotácia mu nebude vyplatená. A mali by všetky odpovede.
si taký nechapavý,Smer volílo cca 80 percent veriacich..Smer je stranou veriacich...ved ako hovoríš,ak nedostanu dotaciu...nebudu voliť Smer...a Smer nebude vo vláde...a nakoniec štát financuje cirkev z daní daňových poplatníkov a z tých je cca 80 percent veriacich...teda samy seba platia...ale kto napr. platí tvz. SND,ktoré dostava väčšiu dotaciu ako všetkí cirkvi dokopy,to by ma zaujimalo ? a kto platí vojenské misie..väznice...liečbu drogovo závislých..politické strany atd. KTO ???


