...Chvála Pánu Bohu...Dopustí,ale neopustí...Trnavská diecéza bola a bude katolícka....a rovnako Spartak Trnava bol a bude prvoligový...Videl som jeho zápas v Prešove,som fanušikom Tatrana,ale Spartak bol lepší a futbalovejší...a mal brankára Rusova...toto meno si treba zapamätať...A teraz som už aj fanušíkom bilých andelov...prajem im v novej sezone titul...
A teraz TRNAVA DO TOHO...nielen vo futbale,ale aj v naprave škod,ktoré sposobil Bezák a jeho kumpani...a Trnava to jedno i druhé určite dokáže...


