Nekonečný serial O-B-D-O , pokračuje...teda O-Bezakovi -Do -Ošalenia...
Slobodomurári a rozné proticirkevné a protikatolické dostali na frak...Ich trojský koň skončil ako skončiť musel...Trnava bola ,je a bude katolícká...a vo futbale tiež prvoligová...


