...daj postaviť Leninovi nejaký pomník,tvoje dane nepotrebujeme len prečo ťa každá zmienka o Bohu privádza k zachvatu zurivosti ? Ty nie si ateista od narodenia,ty si od viery odpadol...a ktovie či aj o Tebe neplatia slová sv. Augustína---nespokojné je srdce moje,kým nespočinie v Tebe Pane...
...Husák bol väčší ateista,na plné hrdlo raz vykričal... Bol som pokrstený,dnes neverím...sestru mal rehoľníčku...tiež v škole povedal,to čo,Bezák,že chce byť biskup...a ako skončil...na konci života sa vyspovedal...stihneš to raz aj Ty Adam Krt ?


