Pretože stačilo, aby taká československá vláda nabrala ODVAHU a chuť veci riešiť čestne a brániť republiku, lebo stačilo, ak by UK a F... "demokracie" Západu SPLNILI svoje záväzky a vyhlásili vojnu DE v 1938... a mohli zachrániť miliony životov...
na tomto príklade iba chcem ukázať, že taraz máme "srandu", lebo si neuvedomujeme do ťaživých dôsledkov čoho sme práve svedkom...
Osobne vidím ROZPAD právneho štátu, zneistenie pracujúcich, výsmech práva, voličov, kedy sa stiera rozdiel medzi MAFIOU a VLADOU..., ale kde obe tieto "firmy" vládnu SPOLOČNE..:(
Nie je to šialené?


