Gusto,nepreriekneš krivého svedectva na blížného svojho...si nejaký byvalý farár,aby mohol vedieť ako žili a ako žiju...
...inak,ja do kostola chodím kvoli Bohu a kvoli sebe vediac,že aká bola naša cesta do kostola,taká raz bude naša cesta do večnosti...negatívné javy ignorujem a veselo si volím Smer...nakoniec aj Fico má dve tety v klaštore...aj Husak mal sestru v klaštore...prečítaj si posledný blog A.Frňovej


