Iste "zaočkovať" tretí krát niekoho niečím, čo už dva krát nefungovalo je určite nápad hodný génia!!!
Iste "zaočkovať" tretí krát niekoho niečím, čo už dva krát nefungovalo je určite nápad hodný génia!!!
No ak na náprave pracuje Remišová, Shulík a zväzáci Heger s Matovičom, čakajte výsledok + ďalších 15% a zdraženie plynu... ...teda ako pre začiatok.
Treba asi všetkým voličom SaS a OLANO zrušiť mamahotel, nech si to fešáci platia sami...
To je zaujímavé! Podľa niektorých prieskumov (VOX) má Republika skoro dvojciferný výsledok. Tu nemá ani 5%! Tiež sú prieskumy, ktoré vravia, že SMER je už tesne prvý!
Kde by prosím vás SaS zobrala 15%? A neviditeľné PS 8%? Ešte neviditeľnejšie KDH 5% ?
.... no to bude taký prieskum, aby sa verejná mienka naladila. PS sa do parlamentu isto nedostane!
Pán veľmi selektívne vyberá čo sa mu hodí :)))
Chlapci znovu! Alebo dajte seriózne dáta na stôl na podopretie svojich argumentov, alebo prestaňte kecať! Lebo na to "očkovanie" či remdesivir tých seriózne podopretých a reviewovaných štúdií nenájdete ani toľko, koľko sa dá spočítať na jednej ruke nie príliš šikovného stolára! A to ešte tých pár serióznych bude tvrdiť niečo iné, ako vy, vypláchnutí štátom platenou propagandou!!!
1) Dívať sa na dvojito zaslepené a revidované štúdie ako na "vymyslené a nedonosené" a zároveň akceptovať neexistenciu takýchto štúdií pre mRNA "vakcíny" môže iba človek s poškodenou kognitívnou schopnosťou. Ale objektívne sú takí! Veria, že Zem je plochá, veria, že na Mesiaci nikto nepristál... ....skrátka kognitívne rozvinuté vývojové štádiu homo sapiens sapiens z nejakého dôvodu nedosiahli. Niektorí, aby nedošlo k nedorozumeniam, si to dajú radšej do nicku.
2) Zobrať ako "fakt" rôzne pochybné percentá, ignorovať metodiku ich stanovenia, neočistiť ich kvantifikáciou iných významných vplyvov a argumentovať zamieňajúc termíny ako pozitívny/infikovaný/chorý je práve dôsledkom už spomínaného kognitívneho poškodenia.
Myslím, že niet čo dodať.
No to je taká akurát manipulatívna argumentácia!!! Aj miliarda je "konečné" v zmysle "obmedzené" číslo!!!
Zase nám raz predávate zajaca vo vreci však? Vy ste proste patologickí klamári!!!
Nerob zo seba vola!
Ak o týchto štúdiách nevedia "karpatskí imunologický velikáni" (za čo by asi mali vrátiť diplom, pretože je to elementárna neznalosť), ty o nich vedieť môžeš!
A ešte priateľu:
Určite by si nemal používať argumentáciu Ad hominem. To sa potom ťažko interpretuje inak, ako psychická manipulácia! Lebo je aj hromada príbehov, kde ľudia, ktorí neverili že sa im to môže stať, zahynuli po druhej dávke, ťažko ochoreli/zomreli napriek plnému "očkovaniu", či majú trvalé zdravotné následky!!
My máme povinnosť si klásť otázku, či má vôbec nejaké "očkovanie" experimentálnou látkou zmysel, ak máme dostupné OVERENÉ a BEZPEČNÉ lieky, ktorých ÚČINNOSŤ je VYŠŠIA ako u ktorejkoľvek "očkovacej" látky!!!
Máme povinnosť sa pýtať, čo je to za vládu, ktorá dovezie 5 dávok pfizeru pre káždého, ale dovozu účinných liekov bráni!!!
Ale no tak! Už som ti písal, že ho v prvom rade neliečili! Otázka predsa nestojí tak, či ten vírus existuje/ neexistuje! Otázka stojí tak, či sú navrhnuté opatrenia rozumné! A tvrdíme, že nie sú, a to z týchto dôvodov:
-Testovanie používa chybnú metodiku a zamieňame pozitívny test s infikovanosťou. Na základe tejto chyby chybne navrhujeme opatrenia
-Ignorujeme fakt, že ľudia "očkovaní" mRNA látkami prenášajú vírus rovnako, ako, ako neočkovaní - a to nám neguje účinnosť akýchkoľvek navrhnutých opatrení
-Ignorujeme dáta, ktoré naznačujú, že nie len že "očkovacie" látky Pfizer a Moderna rýchlo strácajú ochranný účinok, ale že (možno) celkovo oslabujú imunitu v druhej fáze
-Ignorujeme liečebné protokoly vyvinuté FCCC - ktorých účinnosť je dnes dokázaná
-Ignorujeme dostupné lieky - hoci liečba nimi je účinná
-Ignorujeme fakt, že obrana proti covidu musí byť postavená na funkčnej a včasnej ambulatnej liečbe - miesto toho kladieme ťažisko na neskorú málo účinnú nemocničnú
Toto je problém!
´Milá Tiskarienka. Ak si si študovala a zisťovala, že to menej a menej chápeš.. ....no, nič to. Predpoklad, že tvoja skúsenosť je univerzálne platná pre každého, je určite nesprávny.. Pre teba osobne to znamená iba to, že máš prosto nadanie na niečo iné. Nie si o nič horšia, alebo celkovo menej nadaná. Len tvoje silné stránky sú niekde inde. Týmto by si sa trápiť nemala. Najlepšia rada, ktorú ti môžem dať je, aby si nedávala priestor strachu. Aby si prijala svoj život a jeho poslanie a hľadala múdrosť srdca... Lebo kto hľadá, nájde!
Nepribudlo. Iba ste vyhodnotili 112 pozitívnych RP-PCR testov zastaralou metodikou, ktorá dáva extrémne nepresné výsledky. To je celé!!!
Už sa nespomína, že väčšinu ľudí s príznakmi Covid tvoria očnovaní.... :) No ja viem, pravda bolí!!!
Treba to ignorovať. Nič viac, iba ignorovať. Aj s kontrolórom!!!
Už je to tu opäť. Zablokovanie ambulantnej starostlivosti + nedostupnosť (aj známych) liekov + úplná ignorácia liečebných protokolov FCCC v nemocniciach + liečenie drahým a (od začiatku známe, že) neúčinným remdesivirom= cez zimu vyrobím ďalších 20000 mŕtvych, aby sme mali zisky z neúčinného očkovania!!!
Vždy bola ako Biden. Nekompetentná, zaviazaná cudzej sile a protislovenská. Iba sa to tajilo.
A o prebiehajúcej inflácii v dôsledku EU green deal ani slovo.... (Možno vlastne to nevypovedané, keďže sa zníženie cien materiálov neočakáva).. ...Hm.....
V Afganistane hrozí, u nás prebieha!! A naša vrchná tetuška (smetiarska mimovládka)? Čuší, ako voš pod chrastou! v strachu o koryto, v strachu zo spravodlivosti a v strachu o zisky Pfizeru!!!!
Tak objednaných je sedem dávok pre každého! Nejako sa to musí minúť, keď ste si to zaplatili!!! Hádam sa nebudete ondiť kvôli s meraním hladín protilátok!!! Vy heretici!!!
No a nie je náhodou to, čo popisuješ, príčinou toľkých úmrtí u nás? Konkrétne zablokovanie ambulantnej starostlivosti + nedostupnosť (aj známych) liekov + úplná ignorácia liečebných protokolov FCCC v nemocniciach + liečenie drahým a (od začiatku známe, že) neúčinným remdesivirom?
No pokiaľ si pamätám, tak aj u nás sa dalo od októbra do apríla navštíviť lekára (pri covid podobných príznakoch) maximálne tak cez telefón.... Čo?
Odporúčame