Tak ja myslím, že keď sa tu rutinne každý týždeň prenajíma (za štátne) vládny špeciál na súkromné účely... ...že by si sa diviť nemal :)
Laťku morálky opozícia zakopala ozaj "slušne" hlboko...
Tak ja myslím, že keď sa tu rutinne každý týždeň prenajíma (za štátne) vládny špeciál na súkromné účely... ...že by si sa diviť nemal :)
Laťku morálky opozícia zakopala ozaj "slušne" hlboko...
No konečne.
Vďaka páni a rázny krok a udržiavanie počuteľného racionálneho slova v tomto cirkuse. Prajem úspech vášmu dielu.
Pozrite. Otočme to. Je podľa vás v poriadku, že nieto, ktokoľvek, diskutuje s novinármi na tému zásahu pred zásahom?
Lebo z logiky veci je takéto niečo možné medzi:
1) tým kto informáciu vyniesol a novinárom
alebo
2) tým kto vedel že bola informácia vynesená a novinárom
...to úplne "najmenšie" zlo, ktoré mohol Lipšic urobiť je v rámci alternatív bodu 2. To v prípade ak potvrdil, že vynesená informácia je pravdivá, takže ju vlastne vyniesol druhý krát.... Osobne aj takýto prípad nahliadam ako marenie policajného zásahu. Nemyslím si, že som v tejto veci príliš prísny. Ale ak by aj, to čo sme pomenovali je stále len to "najmenšie zlo", zo všetkých ku ktorým sa Lipšic mohol priznať. Vo všetkých ostatných alernatívach, ktoré sú možné vrámci alternatív 1) a 2) niet pochýb, že to marenie bolo.
Debata na túto tému už nemá význam.
....99% informácií sa ukáže ako nepresných (s podstatným dopadom na význam), alebo úplne falošných.
Ak ste chceli niečo sabotovať, tak good job Tódová.
Rotavátor ty si normálne vypatlaný, prihúply ideologický politruk. Nikto normálny si nemôže byť tak žalostne nevedomý dôsledkov ako ty!
Spojenec, ktorý svojvoľným vypovedaním tejto zmluvy urobí z územia EU jadrovú strelnicu už nemôže byť považovaný za spojenca. Obranu si budeme musieť mimo NATO zabezpečiť sami. A NATO je nám po vypovedaní tejto zmluvy aj tak na príťaž.
No to nemyslíš vážne! To chceš podporovať shanu urobiť znašich krásnych európskych krajín jadrovú strelnicu?
Tak vieš čo? Ber na chrbát raketu, sťahuj sa do Karibiku a nahlás sa ako prioritný cieľ.
Lens i teraz tak vravím dievča, že podľa výsledkov sú tí kamaráti z mokrej štvrte samý plán a výsledok žiaden :)
Teda nie že by mi to vadilo, pretože takých diletantov nemežno pustiť ku kormidlu ani v Hornej Volte. Nie, ozaj by som to tím chudákom neprial. :)
Kauza sa tiahne od 90-tych rokov, Žitňanská to mala viac krát "podpalcom" a teraz neverí na náhodu.... ...teda ešte kúsok a znie to ako priznanie...
Pokiaľ viem, Kočner sa snažil kamarátiť so všetkými. S tými lepšími kamarátmi na pracháči sedával a na hemendex chodil.... (Nebudeme to ale tým pánom zatiaľ vyčítať, pretože v demokratickom štáte samozrejme platí prezumcia neviny)
No ono k tomu linku, treba použiť hlavu. Bez toho to samozrejme nefunguje. :) Pomôžem:
V tom linku Lipšic hovorí, že pred zásahom telefonoval s (použité množné číslo novinári, bez konkretizovania osoby - dúfam, že až tak zlé to nie je a že to treba čítať ako) Tódovou. No mohli/mohla volať iba ona jemu, alebo on jej.
Potom:
1) Ak novinárom zavolal Lipšic, a pred zásahom s nimi rozprával o termíne zásahu, potom sa Daniel L. nepriamo priznal, že vynáša informácie zo spisu
2) Dotknutá novinár/ka/ri volal/volala/volali, či to môže potvrdiť. Volanie bolo na základe skúseností, že by to potvrdiť mohol. Z toho vyplýva, že Daniel L sa nepriamo priznal, že minimálne v minulosti vynášal informácie zo spisu.
Tak ako tak, pokiaľ Daniel Lipšic komunikuje o termíne zásahu polície pred samotným zásahom s novinármi, je to pre mňa dôvodom na vylúčenie s Advokátskej komory.
Ak takto marí vyšetrovanie navyše z pozície obhajcu poškodenej strany, je to v mojich očiach obzvlášť závažný čin.
Ale ja nie som pán Toth.:) Vieš, Lipšic má všakovaké maslo na hlave. Nie som však jeho sudca, aby som mu dával vyžrať napríklad známosť s pani Alenou. Preštudoval som si to a som ochotný veriť že bol oklamaný.
Čo mi objektívne vadí je fakt, že zástupné novinárske stádo na čele s Tódovou, a mnohorakou pokryteckou podporou hlupáka Lipšic supľujú vyšetrovateľov, prokurátora a súdy. Kádrujú, šíria nenávisť a v mene slobody slobodu rozvracajú.
SMER zodpovedá za bezpečnosť dokumentov na súde? A nikto iný nemá žiadne páky také niečo urobiť?
Priateľu verím, že túto hlúposť nemyslíte vážne.
.....rýchlo to zmažte, nech to nikto nevidí a nemajú vás za vola. :)
Daniel L vydal zaujívamé stanovisko v ktorom sa priznáva, že s novinármi diskutoval o termíne zásahu.
https://www.facebook.com/daniel.lipsic.5/pos…
Tu sú, domnievam sa, že iba dve možné, interpretácie tohto osobného svedectva:
1) Novinárom zavolal, povedal im o termíne a požiadal, aby zatiaľ nezverejňovanli (mali čas dopredu pripraviť bomba článok) = Daniel L. sa priznal, že vynáša informácie zo spisu
2) Dotknutá novinárka (myslím si, že sa jedná o Tódovú) mu volala, či to môže potvrdiť. Volala na základe skúseností, že by mohol. = Daniel L sa priznal, že minimálne v minulosti vynášal informácie zo spisu
Tu sa Lipšic priznáva, že s novinármi debatoval aj o termíne zásahu. Ak toto nie je marenie vyšetrovania, potom už neviem....
....Som si tak prečítal diskusiu. Myslel som, že na jeseň majú ruju Jelene Lesné. No ale vidíte. Človek sa učí celý život. :)
Pán Premér som rád, že sa nikomu nič nestalo (okrem Jeleňa). Možno by ste mohli túto opozičnú partu na guláš pozvať. Bo tu nezmysly trúbia :)
Pekný deň všetkým normálnym. :) Hustú horu jeleňom diskusným :)
Odporúčame