:D Grafik
Ty si fakt elita
:D Grafik
Ty si fakt elita
Ďalší brigádnik, ktorému pravidelne dodávajú jednu registráciu za druhou.
Zase nový účet... platený trollík ako si ty sa nikdy nepoučí....
Malina zase raz prekukla ďalšiu konšpiráciu. Ešte že tu máme takýchto osvietených slavienov.
Mali by sme pri výklade zákonov počúvať malinu, nie sudcov.
Čo už len taký sudca môže vedieť oproti študentke VŠŽ
Ty si povestná svojim intelektom a tento tvoj príspevok to znova len dokazuje
Keď sa ti podarí tie dve čísla sčítať, vyjde ti výška tvojho IQ
Jasné že má Danko pre colštoka pochopenie. SNS je jediná strana, ktorej ministry išli z úradu rovno do basy.
Hlavne nižšie tresty za korupciu nám treba
Co si dôchodcovia zvolili, to majú.
Smer ich zderie aj z posledného
Kolko sme mali pred cca 20 rokmi na Slovensku vysokých škôl vyučujúcich právo?
Spam skopirovaný od herodosa. Neúspešného kandidáta extrémistov.
Smeracikovia na debate sa pekne radikalizovali. Všetkých by najradšej bez súdu pozatvárali. Mečiarizmus sa nám pomaly ale isto vracia.
Výborne.
Zaujímavé ako štát ktorý prakticky nemá námorníctvo položil ruskú čiernomorskú flotilu na kolená.
Súd rozhodol. To že nejde o konečný rozsudok na tom nič nemení.
Ďalšia ukážka inteligencie smeráka. Gratulujem.
Hviezdoslav je pedro? :D
Tak to sa už nečudujem, že píše nezmysly. Šup s ním do ignore, ku zbytku pedrov
:D Jasné že neexistuje. :DDDD
No a? Kde to ja spochybňujem?
Skús si prečítať na čo reaguješ trollík.
Odporúčame