Ruským trollíkom zase raz odstrelilo dekel...
Ruským trollíkom zase raz odstrelilo dekel...
Tupelko, aké sú cesty v USA, kde je miestami dom od domu vzdialený 25km.
Západ potrebuje od ruska hlave raz a navždy pokoj. Nech putin postaví na západnej hranici elektrický plot, spraví mínové polia, zavedie stráženie (skúsenosti s tým má) a nech dá všetkým naokolo pokoj.
Zase si pomýlený. Izrael a Ukraina sa bránia. Rusáci a Hamas su agresormi.
Uz k tomu ruských agresorov vyzval niekoľko krát.
Trollík ruský, putin na rozdiel od zelenskeho moze vojnu ukončiť z hodiny na hodinu.
Taktiež niekomu nesluboval ze navrhovaných nepošle na front.
Aspoň trochu skús rozmýšľať, kým niečo zo seba vytrollíš.
Svine ruské
Hamas je ochotný predĺžiť prímerie.... Dúfam ze ich izrael dostane všetkých. S teroristami sa netreba dohadovať.
Prečo protestujú? Ved putin povedal ze odvedenci na front nepôjdu. A miestna ruská úderka tvrdí že rusáci vo vojne neumierajú.
Prečo im to niekto nevysvetlí?
Koľko vydrží, kým Hamas vypáli prvú raketu na izrael?
Mas pravdu. Každý radar funguje vlastne na náhodu.. ako inak
Moskva sa nepotopila a doplavala do prístavu...Pedrovia tak tvrdili
ako vždy. Ďalej ako po nadpis nie si schopný prečítať...
..to sa sem zase navalí dezolátov
Smer už zopár nepriateľov štátu našiel, onedlho sa udávanie a označovanie spustí aj u nás.
Ja bych zbytočne nedržal pri zemi. Po 100 000. Nech sa to lepšie počíta
To je tak máš vlastný výklad histórie a faktov
Ak Izrael podpíše dohodu, bude ju musieť dodržiavať. Ak Hamas podpíše dohodu, zaútočí v momente kedy sa mu zachce.
Odporúčame