A kde konkrétne ich kobercovo bombardujú?
A kde konkrétne ich kobercovo bombardujú?
Podľa dostupných zdrojov si troll a klameš
Palestínčania spravili obrovskú chybu. Izraela sa na hranici Pásma Gazy nezastaví. Je len otázkou času kedy sa rozbehne pozemný útok a hamas raz a navždy skončí.
Zase ďalší účet trollej farmy.
Vzhľadom na to ze už skoro dva roky obhajuješ vrahov, je úplne jasné že sa ti to nepáči.
Tupelko nešťastné. Stale nerozumieš tomu, ze ten kto útočí na cudzom území nie je obrancom?
Je smutné, že je tu na debate kopa ľudí, ktorí toto vraždenie obhajujú.
Hlavne že ich za miestne ruské filcky oslavujú....
Cim vacsia blbosť, tym skor tomu uveris
Obhajovať útok na Izrael právom na mier moze iba úplný bezmozog
Aj som si myslel. Ste len tupelá bez vlastného názoru.
Nazývať vraždenie civilistov "očkovaním" môže iba naozajstná sviňa.
Ale zdroj sem nedáš ani keby čo bolo, však.
Mňa mrzí, že pravda tu toleruje klamárov ako si ty. Úmyselne šíriš klamstvá.
Pochybujem, že toho budeš schopný, ale skúsim. Daj sem zdroj tohoto tvrdenia.
Aké mocnosti konkrétne ovládajú ukrajinu?
Podporuješ vrahov, hanbi sa troll
Zavádzanie a klamstvá. Vypovedá to dosť o tvojej inteligencii, keď tomu veríš a ešte to aj šíriš
Rovnaké účty oslavujúce vraždenie ukrajincov, začali velebiť vraždenie izraelčanov... hnus
Odporúčame