Nevidim jeden rozumny dovod preco si dookola zakladas nove ucty len aby si obhajoval ruskych vrahov.
Nevidim jeden rozumny dovod preco si dookola zakladas nove ucty len aby si obhajoval ruskych vrahov.
Svine, čo strieľali a čo to tu obhajujú
A co tymi faktami chces dokázať?
Chces obhájiť týmito faktami legitimitu útoku na civilistov? Alebo ho chceš bagatelizovať?
Svinstvo je svinstvo. A momentálne sa ho denne dopúšťajú Rusi. Toľko dodatok k faktom
A ešte väčšie svine čo ich tu obhajujú.
Svine ruské
Putin je detektív oriešok. Je úplne jasné, že ho zabil pokus o vzburu.
Samozrejme ze vojna začala anexiou krymu a nasunutim ruských dovolenkárov spolu s ťažkou vojenskou technikou na vychod Ukrajiny.
O tom nikto nepochybuje.
Teba by česi hnali smerom rusko az by si sa divil.
Na rozdiel od nás ruských trollov netolerujú. A dokazali to uz mnohokrat
Ficiak s Ficiakom2 preberú vládu a pomoc bude pokračovať...
Aj F16 prídu, aj nové rachejtle pre PVO budú, nic sa nezmení
Takze Rusko nechce anektovane územia, nezacalo vojnu a chce ju ukončiť. Ak zajtra odídu z Ukrajiny splní sa im vsetko o čom snívajú...
Svine ruské
Rusaci kanadu dobiju za necele dva mesiace (vzhľadom na jej veľkosť a fakt, ze Ukrajinu zvládli za 3 dni)...kanadania by si mali dávať pozor.
To je tak ked loďstvo "druhej najsilnejšej" armády sveta zaženie štát, ktorý ani nemá vojenské námorníctvo.
:D
Nádej umiera posledná trollik
Tupelo, ty by si nechal ludi pomret?
Este ze ludia ako ty rozhodujú iba o tom ci do seba dnes nalejes rum, alebo vodku...
Fuha. Stáročia? A kym konkrétne?
Nechápem perčo sa migranti trepú do európy. Nevedia, že vrchol blahobytu je v rusku?
Raz darmo. Ruské filcky sa zase dnes vyhrážali napadnutím Európy. Nič iné ako pripraviť sa na nich nám neostáva
Drístaš dve na tri.
Odporúčame