Takze vzbura, zostrelenie niekoľkých lietadiel a vrtuľníkov, obsadenie časti územia, vraždenie je v pohode... Ale ked v Rusku poviete ze proti Ukrajine vedie vojnu, nedajbože vaše dieťa nakresli obrázok s ukrajinskou zástavou, skončíte v base.
Takúto demokraciu by som zaviedol proti vsetkym miestnym kremlobotom.


