Ako vždy si zase vedľa kotlebka. Ukrajina ich splácať nebude
Ako vždy si zase vedľa kotlebka. Ukrajina ich splácať nebude
Do par hodin zacne vyjednavanie o kapitulacii Kyjeva
... hádaj kto tak písal prvý týždeň invázie
Jasné,ja som zabudol ...fotošop.
Ani nemusíš písať, koho volíš....
priaznivec LSNS alebo republiky...
Len obhajuj vojnové zločiny...aj na Vás raz príde.
Mužík nešťastný, videl si záber z Buce, Mariupola, Bachmutu....
Mužík nešťastný. Ukrajinu ničia ruské okupantské hordy. Už si to uvedom. Rusko poslalo vrahov na Ukrajinu a denne vystrelí na ňu desiatky rakiet.
Ako sa prejavuje tvoj odpor voči vojne na Ukrajine? Tak že obhajuješ ruských vrahov a požaduješ, aby sa ukrajinské územie stalo ruským?
Bojujte mužíci :DDD
Snažte sa, ale aj tak vám to nič nepomôže
A tie tanky čo smerovali na centrum Kyjeva tam už dorazili?
Či aj táto tvoja predpoveď dopadne presne ako všetky ostatné? ;)
Takže zmluva nie je.
Dáš nám ten odkaz na zmluvu o tom že sa NATO nemôže rozširovať na východ, alebo konečne priznáš, že klameš?
Faktúru by mali poslať do kremla, alebo kremlobotom obhajujucim vraždenie Ukrajincov
Aká zmluva to konkrétne bola (o tom nerozširovani NATO)?
To asi budú rusky hovoriaci Ukrajinci o ktorých píšeš vyššie, či? Ako to je?
Zdroj tejto informácie?
Jasné že to nepovedal. Všetko je len fotošop
Odporúčame