Je mi jedno co Fico vyhlasuje.. Ten uz tak klame, ze sa neda verit ani opaku toho co hovori..
Len mi nie je jedno, ze tu mame tolko blbov, co nevidia ako na nich zvysoka kadi.. Zdravotnictvo, skolstvo v prdeli. Korupcia vsade kam sa pozries. Za tych zhruba 14 rokov co doteraz vladol sposobil total rozklad statu, a skodi stale dalej.. Ale strasne vela ludi to nevidi.. To ma trapi najviac..


