Co tam po zvysovani DPH.. To az tak nevadi, ze kazdemu zarabajucemu Ficovymi opatreniami ubudne tak tisicka, mozno dve z rodinneho rozpoctu..
ALE treba odvolat Simecku.. To je skutocny problem Slovenska.. Ved za to vsetko mozu progresivci.. Sice nikdy vo vlade neboli a minule volebne obdobie ani v parlamente.. Ale oni za to vsetko mozu.. Ked odvolame Simecku, bude uz len lepsie...
Ci?


