Viacc by Ta malo trapit, ze sa ti Tvoja Ruska domovina coskoro rozpadne..
Viacc by Ta malo trapit, ze sa ti Tvoja Ruska domovina coskoro rozpadne..
A ňéčo po lóvensky by sy ňemal?
Zaujímavé. Každú otázku mi ukazuje ako správne odpovedanú, ale v súhrne píše že som odpovedal správne 13 zo 14. Máte tam nejaký bug...
Rusko jak USA. Jeden nahovno, jak aj druhý.. Ale keby som si mal vybrať, tak radšej USA (vysvetli si to ako chceš, aj tak to asi prekrútiš)...
Asi dostali za ulohu najst cokolvek. Len aby bolo pre Smerackych sponzorov a spriatelenych oligarchov..
Jasne ze nie. Pridame sa k Rusku a Bielorusku. Budeme sa mat skoro tak dobre ako niekde v Celjabinsku.. Postavime si ostnaty drot, aby zblbnuti ludia nahodou nesli za horsim na zapad..
Mne zneprijemnuju zivot auta na fosilne paliva. Ja budem len rad cistejsiemu vzduchu..
Jasné. už hneď zajtra sa to celé rozpadne.. :-)
Ja naopak budem len rád, keď budem mať čistý vzduch.. :-)
Iste Rusky trollko. Ved Rusko je taka mierumilovna krajina. :-)
O moje Eurace sa nestaraj, je ich dost. Sanuj svoje Ruble, lebo ked Ti zrusia trolliu farmu, kto Ti potom bude za take sprostosti platit?
Ano. Len v Rusku je klud, pokoj, mier a dobra nalada.. :-)
Neodsudi. Len ked v Rusku zrusia trollie farmy, pride o pracu.. :-)
Ruble mu nesmrdia.. :-)
No fakt, zacinam rozmyslat, ci nemam svoju letnu dovolenku na prehnitom zapade zrusit.. :-)
To vies. Na Ruskej trollej farme ich este nestihli vsetkych na Slovencinu vycvicit..
No jasné. Hneď zajtra sa celý západ zosype.. :-)
No mimoriadne štedro dotovaní z mojich daní sú politici Smeru, Hlasu, SNS a ich všetci nominanti. Napriek tomu usilovne pracujú na tom aby som sa mal stále horšie a bol ešte viac okrádaný..
Čo vieš. Možno nejakým šéfom lokálnej ultrakonzervatívnej komunity, a mimoriadne by ho mimoriadne bavilo určovať, koho treba ukameňovať..
al-CIAda, PravdaTuNieje, Silent_HiiI - akoby ich jedna mater mala. Alebo že by to bol jeden troll? Z ktorej Ruskej trollej farmy si?
Odporúčame