Tých rečí čo Fico natáral, keď bol chvíľami v opozícii a potom urobil vo vláde aj tak opak je neskutočné množstvo. DPH určite zvyšovať nebudem, pri drahých palivách treba znížiť spotrebnú daň,... To už si ani nikto nepamätá čo všetko natáral. Lož je jeho pracovnou metódou..

