progresivnytupec.
a vieš ty vôbec, kto je na Ukrajine AGRESOR ?
progresivnytupec.
a vieš ty vôbec, kto je na Ukrajine AGRESOR ?
ruský troll,
Ruská federácia dňa 24.februára 2022 začala v Európe
najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu
od konca II.SV, na zvrchované územie Ukrajiny !
To žiaden ruský troll nemôže poprieť !
............................................... . ...........
A najväčšej imperiálnej agresii z 24. Februára 2022, predchádzala
akcia Ruskej federácie z
…13. apríl 2014
keď Girkin-Strelkov prišiel zachraňovať ukrajinské "sudety" Doneck a Luhaňsk, samozrejme vyzbrojený ťažkými zbraňami priamo zo skladov armády RF…aby odtiaľ útočil na „materskú" časť Ukrajiny...a začal s genocídou a vyvražďovaním ukrajinského národa tak, aby vytvorili všetky "predpoklady" na vojnu, ktorú rozpútal Putin 24.februára 2022...
-------------------------
ruský troll,
však ste to neochopili ?
ty si ruskí troll
a k tomu aj a č o h e n t i s t a !
Zelenskyj nariadil armáde a špeciálnym službám, aby pripravili odpoveď na ruský útok
Zelenskyj nariadil armáde a špeciálnym službám, aby pripravili odpoveď na ruský útok ....
ruský troll,
Ruská federácia dňa 24.februára 2022 začala v Európe
najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu
od konca II.SV, na zvrchované územie Ukrajiny !
To žiaden ruský troll nemôže poprieť !
............................................... . ...........
A najväčšej imperiálnej agresii z 24. Februára 2022, predchádzala
akcia Ruskej federácie z
…13. apríl 2014
keď Girkin-Strelkov prišiel zachraňovať ukrajinské "sudety" Doneck a Luhaňsk, samozrejme vyzbrojený ťažkými zbraňami priamo zo skladov armády RF…aby odtiaľ útočil na „materskú" časť Ukrajiny...a začal s genocídou a vyvražďovaním ukrajinského národa tak, aby vytvorili všetky "predpoklady" na vojnu, ktorú rozpútal Putin 24.februára 2022...
-------------------------
ruský troll,
správne som to napísal ?
Pochopil si ?
juuuser,
V Z O R vysoko aktívneho plateného ideologického diskutéra .......,
----------------------------------------- ------------------------------------------------
r uský troll,
Ruská federácia dňa 24.februára 2022 začala v Európe
najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu
od konca II.SV, na zvrchované územie Ukrajiny !
To žiaden ruský troll nemôže poprieť !
............................................... . ...........
A najväčšej imperiálnej agresii z 24. Februára 2022, predchádzala
akcia Ruskej federácie z
…13. apríl 2014
keď Girkin-Strelkov prišiel zachraňovať ukrajinské "sudety" Doneck a Luhaňsk, samozrejme vyzbrojený ťažkými zbraňami priamo zo skladov armády RF…aby odtiaľ útočil na „materskú" časť Ukrajiny...a začal s genocídou a vyvražďovaním ukrajinského národa tak, aby vytvorili všetky "predpoklady" na vojnu, ktorú rozpútal Putin 24.februára 2022...
-------------------------
ruský troll,
správne som to napísal ?
Pochopil si ?
teší ťa, že si V Z O R vysoko aktívneho plateného ideologického diskutéra .......,
ktorého cieľom je skôr provokácia a presadzovanie určitého videnia sveta než konštruktívna debata.
----------------------------------------- -------------------------------------------------- -
odus (Sudhoven)
soudruzsky.pozdrav, EDUART, gubernator kamcatky, Šimečkovkaderník,
antiSMEtiar, AntiMat, lovectrollov, Toto Vám nezabudnem, Krakenoha, Valdo29, Salvatormundi,
slondoško, sloňďák, PravdaTuNieje, Michalkrauko, PravdaTuNieje, atlasskodcov ...
a mnohé ďalšie
a máme tu ďalší V Z O R vysoko aktívneho plateného ideologického diskutéra .......,
ktorého cieľom je skôr provokácia a presadzovanie určitého videnia sveta než konštruktívna debata.
----------------------------------------- -------------------------------------------------- -
Usrael, A čo takto, tvojesvedomie, antiglobal, ProtiBandera, ProtiBanderovec, alCIAda,
alCIAda1,
al-CIAda, Kiskoid8, sorosoid, scenzurovany, liberalnatotalita , kaliber7, Nový kmunista,
ovi50, Pravda-cenzuruje, Exoplaneta, cest, Su – 35, krvavý puč 2014,
Eurobolsevik, Ac5................
a to je len časť jeho nickov !
Odis ?
Asi si mal na mysli Sudhoven ?
V Z O R vysoko aktívneho plateného ideologického diskutéra .......,
ktorého cieľom je skôr provokácia a presadzovanie určitého videnia sveta než konštruktívna debata.
----------------------------------------- -------------------------------------------------- -
odus (Sudhoven)
soudruzsky.pozdrav, EDUART, gubernator kamcatky, Šimečkovkaderník,
antiSMEtiar, AntiMat, lovectrollov, Toto Vám nezabudnem, Krakenoha, Valdo29, Salvatormundi,
slondoško, sloňďák, PravdaTuNieje, Michalkrauko, PravdaTuNieje, atlasskodcov ...
a mnohé ďalšie
RF nevie iné, len devastovať tých, ktorí sa chcú vymaniť z ich vplyvu !
kalioskop,
85-ročný dedo, ani po 36-tich rokoch od porážky komunistického režimu v ČSFR sa tvoje
myšlienokvé pochody pracovníka OV KSS v Čadci nezmenili;
musí to byť pre teba hrozné....
Rusi na výhru nad Západom a teda aj nad Ukrajinou potrebujú
1. tie najmodernejšie zbrane,
2. nové taktické postupy,
3. efektívne systémy velenia
a
4. dobré výcvikové metódy,
povedal ruský minister obrany Andrej Belousov, pri otvorení zbrojného fóra neďaleko Moskvy 12.08.2024
--------------------------------------- -------------------------------------------------- --------------------------------------------------
ruskí trolli,
a teraz napíšte, čo z toho ruské vojskomá, resp. ovláda !
sumerčan,
miliardová pomoc Ukrajine
bola formou Lend-Lease, Kongres ju schválil ešte za prezidenta Bidena....
Dohoda o nerastných surovinách je toho dôsledkom...
sumerčan,
Minsk I. a II. máš tu :
----------------------------
…05. september 2014 …Minsk I
….Dohoda však bola oboma stranami aj naďalej priebežne porušovaná.
Povstalci-teroristi okrem iného neustále útočili na objekty ovládané ukrajinskými vojskami, napríklad na Donecké letisko….
…12. február 2015 …Minsk II
…Ráno 18. februára 2015 Debalceve padlo a mnoho svetových politikov ostro odsúdilo porušovanie nových dohôd
povstalcami-teroristami a pohrozilo Rusku ďalšími sankciami za ich podporu. Pri sťahovaní ukrajinských vojakov z mesta došlo k veľkým stratám, keď boli pri ústupe ostreľovaní ťažkou technikou povstalcov-teroristov. Separatisti do mesta ustavične odmietali vpustiť pozorovateľov OBSE, ktorí opakovane trvali na okamžitom zastavení bojov podľa nových dohôd z Minsku…..
sumerčan,
Odesu máš v skratke tu :
---------------------------------
Odesa 2.mája 2014 ….
...ožratí ruskí a ukrajinskí futbalový fanušikovia;
...a nikto nemôže za to, že ruskí fanúšikovia a s nimi aj určití obyvatelia Odesy
sa zabarikádovali v Dome odborov ...
Podgurážení alkoholom hádzali zo strechy zápaľné fľaše pred zabarikádované dvere,
ktorými, keď začali horieť, nemohol nikto následne z budovy vybehnúť !
Samozrejme pred budovou boli ukrajinskí fanúšikovia, ktorí toto „nechutné“ divadlo komentovali …
A „problém" bol na svete !
…………………………………..
sumerčan,
taráš ako riťť v noci...
Č tomu predchádzalo máš tu :
----------------------------------------
------ --------------------------------
...21. novembra 2013
Ukrajina pozastavila prípravné práce na plánovanej asociačnej dohode s Európskou úniou.
...30. novembra 2013
protesty na Námestí nezávislosti v Kyjeve rozohnali policajné jednotky poplatné prezidentovi Janukovičovi, pričom došlo k zraneniu 79 ľudí.
...18. februára 2014
Pri potýčkach s políciou, poplatnou prezidentovi Janukovičovi, zahynulo deväť ľudí pričom ukrajinská polícia potvrdila úmrtie siedmich civilistov a dvoch členov bezpečnostných zložiek.
...19. februára 2014
vydal ukrajinský minister obrany Pavel Lebedev, poplatný prezidentovi Janukovičovi, príkaz na presun dvadsiatej piatej výsadkovej brigády z Dnipra do Kyjeva. Podľa dostupných zdrojov išlo o 500 mužov v plnej výzbroji...
ruskí trolli,
Ruská federácia dňa 24.februára 2022 začala v Európe
najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu
od konca II.SV, na zvrchované územie Ukrajiny !
To žiaden ruský troll nemôže poprieť !
............................................... . ...........
A najväčšej imperiálnej agresii z 24. Februára 2022, predchádzala
akcia Ruskej federácie z
…13. apríl 2014
keď Girkin-Strelkov prišiel zachraňovať ukrajinské "sudety" Doneck a Luhaňsk, samozrejme vyzbrojený ťažkými zbraňami priamo zo skladov armády RF…aby odtiaľ útočil na „materskú" časť Ukrajiny...a začal s genocídou a vyvražďovaním ukrajinského národa tak, aby vytvorili všetky "predpoklady" na vojnu, ktorú rozpútal Putin 24.februára 2022...
-------------------------
ruskí trolli,
správne som to napísal ?
Pochopili ste ?
ruskí trolli,
Ruská federácia dňa 24.februára 2022 začala v Európe
najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu
od konca II.SV, na zvrchované územie Ukrajiny !
To žiaden ruský troll nemôže poprieť !
............................................... . ...........
A najväčšej imperiálnej agresii z 24. Februára 2022, predchádzala
akcia Ruskej federácie z
…13. apríl 2014
keď Girkin-Strelkov prišiel zachraňovať ukrajinské "sudety" Doneck a Luhaňsk, samozrejme vyzbrojený ťažkými zbraňami priamo zo skladov armády RF…aby odtiaľ útočil na „materskú" časť Ukrajiny...a začal s genocídou a vyvražďovaním ukrajinského národa tak, aby vytvorili všetky "predpoklady" na vojnu, ktorú rozpútal Putin 24.februára 2022...
-------------------------
ruskí trolli,
správne som to napísal ?
Pochopili ste ?
Odporúčame