Putin: Otestovali sme Satan 2. Je to najsilnejšia raketa. Experti o nej aj pochybujú
.............................V Z O R vysoko aktívneho plateného ideologického diskutéra .......,
ktorého cieľom je skôr provokácia a presadzovanie určitého videnia sveta než konštruktívna debata.
----------------------------------------- - -------------------------------------------------- -----------------------------------------
odus (Sudhoven)
soudruzsky.pozdrav, EDUART, gubernator kamcatky, Šimečkovkaderník,
antiSMEtiar, AntiMat, lovectrollov,
Toto Vám nezabudnem, Krakenoha, Valdo29, Salvatormundi,
slondoško, sloňďák, PravdaTuNieje, Michalkrauko, PravdaTuNieje, atlasskodcov ...
a mnohé ďalšie...