a čo na to nick
antikysucan alebo kalioskop ?
a čo na to nick
antikysucan alebo kalioskop ?
ruskí trolli,
veď vy drístate piate cez deviate !
Mindrak0.1
mindrak, Mindrak0.2, c-eza-r, xmen, Xxman, taSunka,
IvanKochman,
Škorpion, bataklan...
Pamätaj do budúcnosti na tvoje verejné urážanie prezidentov !
----------------------------------------------- - ------------------------------------
Používanie variácií nickov zvyčajne naznačuje,
že pôvodné účty boli zablokované administrátormi
za porušenie pravidiel diskusie (napr. za urážky alebo šírenie dezinformácií),
alebo si ich dotyčný vytvára do zálohy.
V internetovom slangu by sa takýto profil dal označiť za
"trolla"
alebo
vysoko aktívneho ideologického diskutéra .....
-------------------------------------------- -----------------
taSunka,
máš na mysli túto akciu ?
.........................................
…13 . apríl 2014
Girkin-Strelkov prišiel zachraňovať ukrajinské "sudety" Doneck a Luhaňsk,
samozrejme vyzbrojený ťažkými zbraňami priamo zo skladov armády RF…aby odtiaľ útočil na
„materskú" časť Ukrajiny...a začal s genocídou a vyvražďovaním ukrajinského národa..
Jozofko,
mal by si niekde zapadnúť !
ruskí trolli,
ste veľmi, ale veľmi slabí, bez svojich "roztlieskavačov" !
Mindrak0.1
mindrak, Mindrak0.2, c-eza-r, xmen, Xxman, taSunka,
IvanKochman,
Škorpion, bataklan...
Pamätaj do budúcnosti na tvoje verejné urážanie prezidentov !
----------------------------------------------- - ------------------------------------
Používanie variácií nickov zvyčajne naznačuje,
že pôvodné účty boli zablokované administrátormi
za porušenie pravidiel diskusie (napr. za urážky alebo šírenie dezinformácií),
alebo si ich dotyčný vytvára do zálohy.
V internetovom slangu by sa takýto profil dal označiť za
"trolla"
alebo
vysoko aktívneho ideologického diskutéra .....
Ruská federácia dňa 24.februára 2022
začala v Európe najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu od konca II.SV,
na zvrchované územie Ukrajiny...
Čiže, čo napíšeš ?
Ruská federácia dňa 24.februára 2022
začala v Európe najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu od konca II.SV,
na zvrchované územie Ukrajiny....
alebo ti vieš, čo nevie celý svet ?
a prečo ?
Veď predsa Ruská federácia dňa 24.februára 2022
začala v Európe najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu od konca II.SV,
na zvrchované územie Ukrajiny ?
...bohužiaľ, zas máš pravdu
vidím, že si "nempromisný" ...
a čo napíšeš na tieto kauzy :
- Voderady - 17 mil. Eur
- prešovská nemocnica - ? mil. Eur....
?
prestaň s tými I N F A N T I L N Ý M I príspevkami !
Aj keď neviem, či to s ohľadom na tvoju mentálnu "výzbroj" dokážeš ?
------------------------------------------------ ---------------------------------------------
janh rach, jan hrach, Anti, Anty, veImiprekvapeny, Pęngi, Achernar123,
Hrochotan, Sekera, Orliak, za Darju a tak ďalej...
..........
Používanie variácií rôznych nickov-účtov zvyčajne naznačuje,
že pôvodné účty boli zablokované
administrátormi za porušenie pravidiel diskusie
(napr. za urážky alebo šírenie dezinformácií),
alebo si ich dotyčný vytvára do zálohy.
V internetovom slangu by sa takýto profil dal označiť za
"trolla"
alebo
vysoko aktívneho ideologického diskutéra .....
Mindrak0.1
mindrak, Mindrak0.2, c-eza-r, xmen, Xxman,
taSunka,
IvanKochman, Škorpion, bataklan...
Pamätaj do budúcnosti na tvoje verejné urážanie prezidentov !
----------------------------------------------- - ------------------------------------
Používanie variácií nickov zvyčajne naznačuje,
že pôvodné účty boli zablokované administrátormi
za porušenie pravidiel diskusie (napr. za urážky alebo šírenie dezinformácií),
alebo si ich dotyčný vytvára do zálohy.
V internetovom slangu by sa takýto profil dal označiť za
"trolla"
alebo
vysoko aktívneho ideologického diskutéra .....
Viacero účtov:
Používanie variácií ako alCIAda1 alebo Kiskoid8 zvyčajne naznačuje, že pôvodné účty boli zablokované
administrátormi za porušenie pravidiel diskusie (napr. za urážky alebo šírenie dezinformácií),
alebo si ich dotyčný vytvára do zálohy.
V internetovom slangu by sa takýto profil dal označiť za "trolla" alebo vysoko aktívneho ideologického diskutéra,
ktorého cieľom je skôr provokácia a presadzovanie určitého videnia sveta než konštruktívna debata.
Čo je to za človek s nickmi : alCIAda, alCIAda1, Kiskoid8 a tak ďalej....
Odpoveď :
Ide o internetovú identitu (prezývku), ktorá sa vyskytuje v diskusiách na slovenských spravodajských portáloch
(napríklad SME, Pravda alebo Topky) a na sociálnych sieťach.Tu je niekoľko charakteristických čŕt tohto diskutéra :
Zameranie: Jeho príspevky sú silne politicky vyhranené.
Často sa vyjadruje kriticky k liberalizmu, prozápadnej orientácii a konkrétnym politickým osobnostiam
(napr. Andrej Kiska, odtiaľ pravdepodobne prezývka "Kiskoid").
Štýl: Používa provokatívny tón a často pracuje s konšpiračnými naratívmi.
Samotný nick "alCIAda" je slovnou hračkou spájajúcou teroristickú organizáciu al-Káida
s americkou spravodajskou službou CIA, čo naznačuje jeho presvedčenie o skrytom vplyve USA.
nevmen
a ešte by si mohol napísať, aký nick ti zablokovali,
keď si 26.01.2026 o 16:37
"siahol" po starom nicku ?
Chcimír,
máš prehľad...
A ešte by si mohol napísať o akú čiastku tá Šimečková okradla R O Z P O Č E T Slovenskej republiky !
...ono väčšina diskutérov boli a ostali
v spojení s rodnou stranou !
hmm, keby to bolo také jednoduché
Odporúčame