Ruskí predstavitelia, ktorí sa stretávajú s ruským diktátorom Putinom v rôzne rána,
musia teraz odovzdať svoje náramkové hodinky, aj mechanické, FSO.
Táto požiadavka nečakane nadobudla účinnosť v polovici apríla......
Ruskí predstavitelia, ktorí sa stretávajú s ruským diktátorom Putinom v rôzne rána,
musia teraz odovzdať svoje náramkové hodinky, aj mechanické, FSO.
Táto požiadavka nečakane nadobudla účinnosť v polovici apríla......
Jozofko,
zalez
a pamätaj na Božie mlyny !
ruský troll,
je zaujímavé ako vieš drístať !
Je to úbožiak...
opustí Slovensko a potom mektá ako najväčší "vlastenec" !
...ak je tu niekto mamľas, tak si to len a len ty, úbožiak !
ruskí trolli,
a toto všetko nemuselo byť, keby
Ruská federácia dňa 24.februára 2022
nezačala v Európe najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu
od konca II.SV, na zvrchované územie Ukrajiny !
To žiaden ruský troll nemôže poprieť !
................................................ ...........
Že najväčšej imperiálnej agresii predchádzala
akcia Ruskej federácie z
…13. apríl 2014
keď Girkin-Strelkov prišiel zachraňovať ukrajinské "sudety" Doneck a Luhaňsk, samozrejme vyzbrojený ťažkými zbraňami priamo zo skladov armády RF…aby odtiaľ útočil na „materskú" časť Ukrajiny...a začal s genocídou a vyvražďovaním ukrajinského národa tak, aby vytvorili všetky "predpoklady" na vojnu, ktorú rozpútal Putin 24.februára 2022
To by mal vedieť každý ruskí troll.....
„Vzhľadom na početné žiadosti a z humanitárnych dôvodov,
vymedzených počas rokovaní s americkou stranou 8. mája 2026,
nariaďujem: Povoliť 9. mája 2026 uskutočnenie vojenskej prehliadky v Moskve,“ píše sa v texte dekrétu....
….Keď sa Vladimír Putin rozhodol v roku 2021 spustiť rozsiahlu inváziu na Ukrajinu, dostal analytické informácie od špecializovaných oddelení každej mocenskej štruktúry;
analytikov z
- FSB,
- Ministerstva obrany Ruskej federácie,
- Generálneho štábu Ozbrojených síl Ruskej federácie,
- Zahraničnej spravodajskej služby
a
- Hlavného riaditeľstva Generálneho štábu Ozbrojených síl Ruskej federácie (mnohým známym ako GRU),
ako aj z niekoľkých súvisiacich analytických centier….
Medzi všetkými týmito analytickými informáciami boli pre Rusko mnohé maximálne pozitívne a mnohé maximálne negatívne.
„Víťazným“ scenárom bola analýza Ministerstva obrany Ruskej federácie,
podľa ktorej
by vojská RF dobyli Kyjev za tri dni
a
dobytie celej ľavobrežnej Ukrajiny by trvalo dva týždne až mesiac ……..
odus (Sudhoven)
soudruzsky.pozdrav, EDUART, gubernator kamcatky, Šimečkovkaderník,
antiSMEtiar, AntiMat, lovectrollov, Toto Vám nezabudnem, Krakenoha, Valdo29, Salvatormundi,
sloňďák
slondoško, PravdaTuNieje, Michalkrauko, PravdaTuNieje, atlasskodcov
a mnohé ďalšie...
...napísal Hladný denník !
...neboj, budú "kontrolovať", budú !
...."odfajčí sa" roztlieskavač
a ruskí trolli sú mimo !
...myslíš nicky
antikysucan a Wassary ?
Veliteľ jednotiek bezpilotných systémov Ozbrojených síl Ukrajiny Robert „Magyar“ Brovdy
vyhlásil, že opakovaný ruský pokus o dobytie Kyjeva by viedol k najväčšiemu krviprelievaniu vo svetových dejinách.
Červené námestie pod paľbou ?
„Maďar“ prezradil, kam by mohla Ukrajina udrieť...
„Načo mrhať dronmi na „Veľký múr“ (posilnenú ochranu Moskvy) ?
Ak zaútočíte na energetický sektor alebo vojenské zariadenia,
bude to lepší úder, na periférii,“ zdôraznil „Magyar“.....
ruský troll,
to ťažko absorbuje ....
...nechcel by som ten ich ...lahodný život... !
al-CIAda
------------
Zameranie: Jeho príspevky sú silne politicky vyhranené.
Často sa vyjadruje kriticky k liberalizmu, prozápadnej orientácii a konkrétnym politickým osobnostiam .
Štýl: Používa provokatívny tón a často pracuje s konšpiračnými naratívmi.
Samotný nick "alCIAda" je slovnou hračkou spájajúcou teroristickú organizáciu al-Káida
s americkou spravodajskou službou CIA, čo naznačuje jeho presvedčenie o skrytom vplyve USA.
Viacero účtov:
Používanie variácií ako alCIAda1 zvyčajne naznačuje, že pôvodné účty boli zablokované
administrátormi za porušenie pravidiel diskusie (napr. za urážky alebo šírenie dezinformácií),
alebo si ich dotyčný vytvára do zálohy.
V internetovom slangu by sa takýto profil dal označiť za
"trolla"
alebo
vysoko aktívneho ideologického diskutéra,
ktorého cieľom je skôr provokácia a presadzovanie určitého videnia sveta než konštruktívna debata....
Odporúčame