antikysucan
resp. Wassary, zase len drísty ?
antikysucan
resp. Wassary, zase len drísty ?
Peking tento rok neposiela do Moskvy na prehliadku 9. mája
vládnu delegáciu vrátane čínskeho prezidenta Si Ťin-pchinga.
Krajinu budú zastupovať iba zamestnanci čínskeho veľvyslanectva v Rusku.....
Peking tento rok neposiela do Moskvy na prehliadku 9. mája
vládnu delegáciu vrátane čínskeho prezidenta Si Ťin-pchinga.
Krajinu budú zastupovať iba zamestnanci čínskeho veľvyslanectva v Rusku.....
Moše
sa zapája ...
Artur,
nepreháňaš to ?
... k tým X príspevkom
je potrebné pripočítať aj príspevky, ktoré napísal
pod nickmi Wassary a antikysucan
Wassary,
netrep !
Artur,
nepreháňaš to ?
Treba to povedať jasne. Rusko ako nástupnícky štát ZSSR má bezpochybné zásluhy na ukončení 2. svetovej vojny...
------------
CCCP bolo CCCP,; sovietsky ľud bol sovietsky !
A čo má Ruská federácie spoločné s ukončením 2. sv. vojny ?
a čo na to nick
antikysucan alebo kalioskop ?
ruskí trolli,
veď vy drístate piate cez deviate !
Mindrak0.1
mindrak, Mindrak0.2, c-eza-r, xmen, Xxman, taSunka,
IvanKochman,
Škorpion, bataklan...
Pamätaj do budúcnosti na tvoje verejné urážanie prezidentov !
----------------------------------------------- - ------------------------------------
Používanie variácií nickov zvyčajne naznačuje,
že pôvodné účty boli zablokované administrátormi
za porušenie pravidiel diskusie (napr. za urážky alebo šírenie dezinformácií),
alebo si ich dotyčný vytvára do zálohy.
V internetovom slangu by sa takýto profil dal označiť za
"trolla"
alebo
vysoko aktívneho ideologického diskutéra .....
-------------------------------------------- -----------------
taSunka,
máš na mysli túto akciu ?
.........................................
…13 . apríl 2014
Girkin-Strelkov prišiel zachraňovať ukrajinské "sudety" Doneck a Luhaňsk,
samozrejme vyzbrojený ťažkými zbraňami priamo zo skladov armády RF…aby odtiaľ útočil na
„materskú" časť Ukrajiny...a začal s genocídou a vyvražďovaním ukrajinského národa..
Jozofko,
mal by si niekde zapadnúť !
ruskí trolli,
ste veľmi, ale veľmi slabí, bez svojich "roztlieskavačov" !
Mindrak0.1
mindrak, Mindrak0.2, c-eza-r, xmen, Xxman, taSunka,
IvanKochman,
Škorpion, bataklan...
Pamätaj do budúcnosti na tvoje verejné urážanie prezidentov !
----------------------------------------------- - ------------------------------------
Používanie variácií nickov zvyčajne naznačuje,
že pôvodné účty boli zablokované administrátormi
za porušenie pravidiel diskusie (napr. za urážky alebo šírenie dezinformácií),
alebo si ich dotyčný vytvára do zálohy.
V internetovom slangu by sa takýto profil dal označiť za
"trolla"
alebo
vysoko aktívneho ideologického diskutéra .....
Ruská federácia dňa 24.februára 2022
začala v Európe najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu od konca II.SV,
na zvrchované územie Ukrajiny...
Čiže, čo napíšeš ?
Ruská federácia dňa 24.februára 2022
začala v Európe najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu od konca II.SV,
na zvrchované územie Ukrajiny....
alebo ti vieš, čo nevie celý svet ?
a prečo ?
Veď predsa Ruská federácia dňa 24.februára 2022
začala v Európe najväčšiu imperiálnu krvavú agresiu od konca II.SV,
na zvrchované územie Ukrajiny ?
...bohužiaľ, zas máš pravdu
vidím, že si "nempromisný" ...
a čo napíšeš na tieto kauzy :
- Voderady - 17 mil. Eur
- prešovská nemocnica - ? mil. Eur....
?
Odporúčame