sibírske prasa,
Stenley,, Stanley30 , Coolio , sibírska krása, bure55, Bobo1, JoGaTeam
----------------------------------------- -------------------------------------------------- ----
sibírske prasa,
Stenley,, Stanley30 , Coolio , sibírska krása, bure55, Bobo1, JoGaTeam
----------------------------------------- -------------------------------------------------- ----
https://www.omediach.com/internet/11314-byva…
---------------------------------------------- --------------------
Ja predpokladám, že všetci z tejto partie budú identifikovaní;
to bude hanba pre celú rodinu !
...medzi komunistami nič nové !
ty patríš do tejto partie ?
https://www.omediach.com/internet/11314-byva…
---------------------------------------------- --------------------
Ja predpokladám, že všetci z tejto partie budú identifikovaní;
to bude hanba !
ty patríš do tejto partie ?
ty patríš do tejto partie ?
Artur,
a našiel by si sa na týchto obrázkoch ?
https://img.projektn.sk/wp-static/2017/02/Gu…
------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ------------------------
Mindrak0.1,mindrak, Mindrak0.2, c-eza-r, xmen, Xxman, taSunka, IvanKochman, Škorpion,
bataklan, redyyz, coolman...
Za Hviezoslava, bakunin, bajdenpotrebujesurneplienku, stop nacistom, Mirec83
stranger , Inžinier Orešnikov....
-------------------------
Usrael, A čo takto, tvojesvedomie, antiglobal, ProtiBandera, ProtiBanderovec, alCIAda,
alCIAda1, al-CIAda, Kiskoid8, sorosoid, scenzurovany, liberalnatotalita , kaliber7,
Nový kmunista, ovi50, Pravda-cenzuruje, Exoplaneta, cest, Su – 35, krvavý puč 2014,
Eurobolsevik, Ac5, Bruselskí kolaboranti, na pánske do Bruselu, Teheran, ....
a to je len časť jeho nickov !
...ekonomické fórum nebolo ?
Veď ich tam "vítali ukrajinské drony, tak akože nebolo ?
------------------------------------------------ -------------------------
Petrohrad, druhé najväčšie mesto Ruska, sa v noci na sobotu ocitol pod rozsiahlym útokom ukrajinských bezpilotných lietadiel....
..uvedomuje si tento človek Solovjov, čo by sa potom s RF stalo ?
------------------------------------------------ ---------------------------------------
Toto bol môj príspevok, takže ak niečo k tomu máš napíš
a nemektaj !
{ komodor, proksosyrom, hrach, janhrach, jan hrach, hodiny, Anti, Anty, velmi.prekvapeny,
veImiprekvapeny, velmi_prekvapeny, Pęngi, calveras ; Achernar star; Achernar123,
Hrochotan, Sekera, Orliak, za Darju, VladoBronx, Lon Nol, banderistahs, lovebitesHSZ,
hercules, soums, Al pacino, onajepekna, Fitfiritova, antiPRAVDA, kultivator, Jan nepomucky, }
...tak a máte to čierne na bielom,
napísal D E M E N T z česko-nemeckého "pomězí", ktorý má nepreberné množstvo nickov
---------
odus (Sudhoven)
soudruzsky.pozdrav, EDUART, gubernator kamcatky, Šimečkovkaderník,
antiSMEtiar, AntiMat, lovectrollov, lovectrollodiotov, Toto Vám nezabudnem,
Krakenoha, Valdo29, Salvatormundi, slondoško, sloňďák, PravdaTuNieje,
Michalkrauko, atlasskodcov , Marta z Oščadnice
a mnohé ďalšie...
ruský trol
je len na škodu veci,
ža …13. apríl 2014
Taras Buľba z Ukrajiny, sa rozhodol zachraňovať ruské západné "sudety" Kursk a Belgorod,
samozrejme vyzbrojený ťažkými zbraňami priamo zo skladov ukrajinskej armády …
aby odtiaľ útočil na „materskú" časť Ruskej federácie...
{ komodor, proksosyrom, hrach, janhrach, jan hrach, hodiny, Anti, Anty,
velmi.prekvapeny, veImiprekvapeny, velmi_prekvapeny, Pęngi, calveras ;
Achernar star; Achernar123, Hrochotan, Sekera, Orliak, za Darju, VladoBronx,
Lon Nol, banderistahs, lovebitesHSZ, hercules, soums, Al pacino, onajepekna,
Fitfiritova, antiPRAVDA, kultivator, Jan nepomucky, }
aixis,
keby na Tvoju otázku odpovedali ruskí trolli,
tak z množstva ich tipov by sa dalo niečo zistiť ...
...Pri pozornejšom sledovaní diskusií hlavne pri politických témach je ľahko identifikovať diskutérov s falošnými
profilmi, ktorí usmerňujú debaty, obhajujú politiku strany. Ich spoločným znakom je, že prichádzajú do diskusií
tímovo - vzájomne si likujú komenty, obhajujú sa a spoločne útočia na oponentov....
..........................
Napríkla d :
{ komodor, proksosyrom, hrach, janhrach, jan hrach, hodiny, Anti, Anty, velmi.prekvapeny, veImiprekvapeny,
velmi_prekvapeny, Pęngi, calveras ; Achernar star; Achernar123, Hrochotan, Sekera, Orliak, za Darju, VladoBronx,
Lon Nol, banderistahs, lovebitesHSZ, hercules, soums, Al pacino, onajepekna, Fitfiritova, antiPRAVDA,
kultivator, Jan nepomucky, }
...nuž čo, "Putin" je už chudák, ktorý sa bojí aj svojho tieňa !
Ale takých je na svete mnoho !
Odporúčame