👍
fuster,
je to tak, ako si napísal !
👍
Niet vacsieho dusevneho mrzaka ako ten co v nieco slepo veri.
Bez vlastneho usudku a popieranim faktov…….
Jan nepomucky
takže keď je vyšetrená prečo nie je obžalovaná ?
ruskí trolli,
a už je políciou, resp. vyšetrovateľom vyšetrená "kauza Marty Šimečkovej" ?
To si sa opýtal toho pravého !
„Optimistické“ vyhlásenia kremeľského lídra Vladimira Putina na Medzinárodnom ekonomickom fóre
v Petrohrade sa výrazne líšia od skutočných čísel....
...napriek optimistickým vyhláseniam Vladimira Putina o rozširujúcich sa ekonomických perspektívach
a stabilite kľúčové makroekonomické ukazovatele naznačujú opak.
Ruská ekonomika čoraz viac vykazuje známky systémovej krízy,
ktorú expertné hodnotenia už prirovnali k stavu „bankrotujúceho štátu“.
....príjmy ruského federálneho rozpočtu sa medziročne znížili približne o 40 %,
a to aj na pozadí vysokých svetových cien ropy.
Celkový rozpočtový deficit podľa neho presiahol 80 miliárd dolárov....
...a tak ďalej
Ďalší tlak sa stupňuje aj na regionálnej úrovni: 71 z 85 ruských regiónov skončilo minulý rok s deficitom a ich celkové záporné saldo presiahlo 34 miliárd dolárov.
Moše,
a ty si zdravý ?
--------------------
{ komodor, proksosyrom, hrach, janhrach, jan hrach, hodiny,
Anti, Anty, velmi.prekvapeny, veImiprekvapeny, velmi_prekvapeny,
Pęngi, calveras ; Achernar star; Achernar123, Hrochotan, Sekera,
Orliak, za Darju, VladoBronx, Lon Nol, banderistahs, lovebitesHSZ,
hercules, soums, Al pacino, onajepekna, Fitfiritova, antiPRAVDA, kultivator, Jan nepomucky, }
Artur,
Našiel by si sa na týchto obrázkoch ?
kalapaki, resp. cenisan,
ty a mysliaci ?
Nesranduj a pozri sa do svojej histórie príspevkov....
...tak a máte to čierne na bielom,
napísal D E M E N T z česko-nemeckého "pomězí", ktorý má nepreberné množstvo nickov
---------
odus (Sudhoven)
soudruzsky.pozdrav, EDUART, gubernator kamcatky, Šimečkovkaderník,
antiSMEtiar, AntiMat, lovectrollov, lovectrollodiotov, Toto Vám nezabudnem,
Krakenoha, Valdo29, Salvatormundi, slondoško, sloňďák, PravdaTuNieje,
Michalkrauko, atlasskodcov , Marta z Oščadnice
a mnohé ďalšie...
...a koniec Ruskej federácie, akú poznáme, veď už sa o tom nahlas "šepká"
aj na ekonomickom fóre...
kalapaki, resp. cenisan,
...a čo, padne niekto na riťť ak počuje mekrať "Putina" ?
...takže ruskí trolli,
a to by sa nebolo stalo
keby nebola Ukrajina vtrhla 24.februára 2022
s cca 200 000 tisícovým vojskom na zvrchované územie Ruskej federácie !
+
keby predtým …13. apríl 2014
nebol išiel Taras Buľba z Ukrajiny, zachraňovať ruské západné "sudety" Kursk a Belgorod,
samozrejme vyzbrojený ťažkými zbraňami priamo zo skladov ukrajinskej armády …
aby odtiaľ útočil na „materskú" časť Ruskej federácie...
Pedro134
Vojna na Ukrajine trvá už ......1 562 dní
- RF obsadila do 05.06.2026....2 440 km2
- Ukrajina do 05.06.2026 dobyla späť... 402 km2
- Uzemný zisk RF = 2 038 km2
- Denný „zisk“ RF je 2038 km2 : 1562 dní = 1,3 km2/ za deň
sme-abc
toto ti pomôže ?
----------------------
Uverejnené 13.05.2025
Podľa magazínu Forbes sa ruským silám v apríli 2025 podarilo získať približne
176 štvorcových kilometrov Ukrajiny.
Výsledkom tohto postupu však bolo aj
36-tisíc mŕtvych a zranených vojakov
a
okupanti stratili 4 800 vojenských vozidiel.
„Pri súčasnom tempe by Rusku trvalo dobytie Ukrajiny stáročia a stálo by ho to desiatky miliónov obetí,“ pripomenul Forbes.
Presnejšie, Ukrajinu by agresori ovládli v roku 2256 a zahynulo by ich 101 miliónov…..
pretorian,
pretorian1, Ondro Palica, Štefan Priekopa, šaman, bakuľa89, matka bozia .......
..............
pobav diskutérov a napíš, ako to bolo s tvojim odchodom z USA...
Odporúčame