Artur,
prvotná otázka znie :
Prečo sa Ruská federácia rozhodla
…13. apríl 2014
(Girkin-Strelkov z Ruskej federácie, prišiel zachraňovať ukrajinské "sudety" Doneck a Luhaňsk, samozrejme vyzbrojený ťažkými zbraňami priamo zo skladov armády RF…aby odtiaľ útočil na „materskú" časť Ukrajiny...)
zachranovať výchd Ukrajiny, keď
....24. februára 2022
tento východ Ukrajiny spolu s obyvateľmi devastuje....?


