Artur,
Za Hviezoslava , bakunin, bajdenpotrebujesurneplienku,stop nacistom, Mirec83, stranger, Inžinier Orešnikov
...o čom je to tvoje mektanie ?
Artur,
Za Hviezoslava , bakunin, bajdenpotrebujesurneplienku,stop nacistom, Mirec83, stranger, Inžinier Orešnikov
...o čom je to tvoje mektanie ?
...vy rozumnejší, by ste nemali reagovať na tieto nicky
---
hrach, janhrach, jan hrach, hodiny, Anti, Anty, velmi.prekvapeny, veImiprekvapeny,
velmi_prekvapeny, Pęngi, calveras ; Achernar star; Achernar123, Hrochotan, Sekera,
Orliak, za Darju, VladoBronx, Lon Nol, banderistahs, lovebitesHSZ, hercules, soums, Al pacino,
a tak ďalej..
----
nejaký dobrý človek ich vymaže a stratia sa aj vaše rozumné komentáre !
Moše,
z kibucu v Izraeli, INFANTILNE drísta do slovenských problémov !
--------------------------------------
hrach, janhrach, jan hrach, hodiny, Anti, Anty, velmi.prekvapeny, veImiprekvapeny,
velmi_prekvapeny, Pęngi, calveras ; Achernar star; Achernar123, Hrochotan, Sekera,
Orliak, za Darju, VladoBronx, Lon Nol, banderistahs, lovebitesHSZ, hercules, soums, Al pacino,
a tak ďalej..
Moše,
z kibucu, prečo máš potrebu INFANTILNE drístať ?
--------------------------------------
hrach, janhrach, jan hrach, hodiny, Anti, Anty, velmi.prekvapeny, veImiprekvapeny,
velmi_prekvapeny, Pęngi, calveras ; Achernar star; Achernar123, Hrochotan, Sekera,
Orliak, za Darju, VladoBronx, Lon Nol, banderistahs, lovebitesHSZ, hercules, soums, Al pacino,
a tak ďalej..
Moše,
z kibucu, prečo máš potrebu INFANTILNE drístať ?
--------------------------------------
hrach, janhrach, jan hrach, hodiny, Anti, Anty, velmi.prekvapeny, veImiprekvapeny,
velmi_prekvapeny, Pęngi, calveras ; Achernar star; Achernar123, Hrochotan, Sekera,
Orliak, za Darju, VladoBronx, Lon Nol, banderistahs, lovebitesHSZ, hercules, soums, Al pacino,
a tak ďalej...
Moše,
--------------------------------------
hr ach, janhrach, jan hrach, hodiny, Anti, Anty, velmi.prekvapeny, veImiprekvapeny,
velmi_prekvapeny, Pęngi, calveras ; Achernar star; Achernar123, Hrochotan, Sekera,
Orliak, za Darju, VladoBronx, Lon Nol, banderistahs, lovebitesHSZ, hercules, soums, Al pacino,
a tak ďalej...
Moše,
z kibucu, prečo máš potrebu drístať ?
--------------------------------------
hrach, janhrach, jan hrach, hodiny, Anti, Anty, velmi.prekvapeny, veImiprekvapeny,
velmi_prekvapeny, Pęngi, calveras ; Achernar star; Achernar123, Hrochotan, Sekera,
Orliak, za Darju, VladoBronx, Lon Nol, banderistahs, lovebitesHSZ, hercules, soums, Al pacino,
a tak ďalej...
kovju
a čo ty ?
...ešte by mohli v Europarlamente niečo urobiť
s anonymitou na diskusiách !
...chlapče,
ja mám vo vlastníctve nejakú pôdu a viem ako to "chodí" na PPA...
Takže ja osobne ďakujem pánovi Zdechovskému !
Pjaro77,
k 14:47 :
-----------
...jedine nútená správa z Nemecka !
toto sme chceli ?
----------------------
...Európsky parlament dnes schválil rezolúciu o stave právneho štátu
a podozrení na zneužívanie európskych fondov na Slovensku.
Vyzval v nej Európsku komisiu, aby všetkými možnými prostriedkami
posúdila porušovanie hodnôt EÚ na Slovensku a ochránila peniaze európskych daňových poplatníkov....
...a už len toto nám chýbalo :
Európsky parlament dnes schválil rezolúciu o stave právneho štátu
a podozrení na zneužívanie európskych fondov na Slovensku.
Vyzval v nej Európsku komisiu, aby všetkými možnými prostriedkami
posúdila porušovanie hodnôt EÚ na Slovensku a ochránila peniaze európskych daňových poplatníkov....
...ani Moše z kibucu sa už veľmi neangažuje !
Mindrak0.1,
mindrak, Mindrak0.2, c-eza-r,
xmen,
Xxman, taSunka, IvanKochman, Škorpion, bataklan, redyyz, coolman...
Pamätaj do budúcnosti na tvoje verejné urážanie prezidentov
(príspevky číslo : 13616052 z 23.03.2025 o 12:02hod. + 14435215 z 20.12.2025 o 23:40hod.
),
Pamätaj, na „archívy“ denníka PRAVDA ! ....
...tam je len
J E D E N
scenár : ....rozpad Ruskej federácie...!
...a tebe ktorý nick zablokovali ?
ruskí trolli
zase jeden článok o ničom pod ktorým môžete do nemoty drístať...
Ale nemali by ste zabudnúť, že
Ruská federácia dňa 24.februára 2022
začala v Európe najväčšiu imperiálnu agresiu od konca II.SV,
na zvrchované územie Ukrajiny !
Teda čokoľvek budete mektať, tak toto konštatovanie nezmeníte !
Ukrajina testuje novú raketu RUTA s doletom až 2 000 km....
RUTA Block 3 je nová strela s plochou dráhou letu
s doletom až 2 000 km.
Je postavená na existujúcej architektúre rodiny RUTA, ktorá prešla od bojového použitia
až po sériovú výrobu....
Moše,
z kibucu, prečo máš potrebu drístať ?
--------------------------------------
hrach, janhrach, jan hrach, hodiny, Anti, Anty, velmi.prekvapeny, veImiprekvapeny,
velmi_prekvapeny, Pęngi, calveras ; Achernar star; Achernar123, Hrochotan, Sekera,
Orliak, za Darju, VladoBronx, Lon Nol, banderistahs, lovebitesHSZ, hercules, soums, Al pacino,
a tak ďalej...
Odporúčame