Chudáčik pretorian,
pretorian1, Ondro Palica, Štefan Priekopa, šaman, bakuľa89, matka bozia .......
..............
Ty, vzdelaný človek, ktorý má dve vysoké školy a mnoho životných skúseností
a takto drístaš ?
Po tvojom príspevku sa ti už úľavilo pri močení ?


