A akého -fila máme mi za prezidenta? ;-)
Lektor,napísal si pravdu,ktorú mnohí ,tu na diskusii, nebudú chcieť uznať...Zopár nickov si len prečíta slovka Rusko a Putin a už sa im spúšťajú motory....:-) :-) :-) :-) :-) ...ostatné ich vôbec,ale vôbec nezaujíma....;-)
Je to pre nich,ako červené súkno pre býka..:-) :-) :-) :-)
+++++
:-) :-) :-) ...som zvedavý,či ťa predbehne...ráno si to pozriem ;-) ...dobrú noc...
Veru tak...:-) :-) :-) ..Skvelé!!!
...akoby som čítal Snowdenove správy..;-)
Lenže ten takto popisoval praktiky úplne inej krajiny..;-)
Ach jaj...:-) :-) :-) ..nedávno tu kritizovali Čínu,že zneprístupnila niektoré web-stránky...;-)
A tak si Europoslanci povedali:"Čo sme my horší?"...a idú to urobiť tiež...:-) :-) :-) :-)
Zaujímalo by ma,ako to chcú dosiahnuť? Budú špicľovať svojich občanov ?
Nedokážu sa dostať na servery a weby pokútnych predajcov zbraní,obchodníkov s bielym mäsom,orgánmy,drogami,"práčkam"peňa zí a tu idú robiť ramená kôli akémusi Ruskému webu...dosť úbohé na časť zemegule,kde je sloboda slova a prístup k informáciam základne právo....;-)
A to som si myslel,že väčšiu blbosť ,ako "zakrivenie"uhoriek už vymyslieť nedokážu..:-) :-) :-) :-)
(Asi niekto niekomu stúpa na otlak)
:-) :-) :-) ...a potom poslanci europarlamentu schvália rezolúciu ako za Brežneva...;-)
Videl si v telke,ako zamestnávatelia hučali,aby to nebolo recipročné?...;-)
Trefne....až mám obavy,čo všetko ešte schvália v tom europarlamente ...:-D
To by museli aj o EÚ napísať pravdu..;-)
Google nám včera vypli, na skúšku ,večer na hodinku..:-) :-) :-)
...asi ide o to,aby si to nevedel...;-) ....o Rusku len to,čo "panstvo"dovolí...:-) :-) :-)
Ešte budeme "kryštálky"vyťahovať ...;-)
Zopár germániových diod aj 4000 ohmové slúchatka nájdem hádam v pivnici..:-) :-) :-) :-) :-)
Súhlasím ,ale vieš si predstaviť,ako by za to,že ich nechá naďalej v služobnom pomere napádali média a niektorí poslanci ministerku spravodlivosti? Veď to by si hneď zgustli a ešte aj premiera by naťahovali na tlačovkách..;-)
Žijeme nenormálne časy....:-(
Veď to...len aby im ešte nejaký zamestnávateľ dôveroval...aj keď,vybrali si sami...bude to ich život a možno ich uvidíme na kandidátke niektorej strany,alebo zoskupenia po čase...;-)
Veď práve to...a vraj "pozabudol pozastaviť"......;-)
Kvitujem,že opravili ten nadpis...;-)
Hneď to má pravdivú,výpovednú hodnotu...(,čo sa týka citácie premiera)...;-)
A už sa to mení?;-)
Pravda 30.9.2016 v článku Igora Stupňana uverejnila toto:"Matovič si živnosť do dnešného dňa nepozastavil a ani ju nezrušil, pretože si myslí, že takú povinnosť nemá."
Skrátka úmysel...
A dnes tu čítam,že si pozabudol pozastaviť živnosť....Skrátka,nedbanlivosť...
A to je velký rozdiel....
Páni novinári,ak máte aspoň trošku úcty k svojim čitateľom,píšte tak,aby vás nemuseli upodozrievať ,že niekomu nadŕžate,alebo krivdíte...aj keď je to asi to najťažšie,čo sa dá....;-)
Už som tiež na to poukázal...lenže potom by ten nadpis neznel tak bombovo...;-) ..a o to ide nie?
Čo tam po tom,ako to bolo povedané,hlavne nech to "predáva"....;-)
Odporúčame