Je až neuveriteľné,ako v poslednej dobe narastá,podľa novinárov,strach z každých volieb a referend v krajinách EÚ.
Čoho sa boja? Že sa rozpadne ,keď si ľudia budú voliť podľa seba??? No ,to potom nie je bohvieaké zoskupenie...;-)
Je až neuveriteľné,ako v poslednej dobe narastá,podľa novinárov,strach z každých volieb a referend v krajinách EÚ.
Čoho sa boja? Že sa rozpadne ,keď si ľudia budú voliť podľa seba??? No ,to potom nie je bohvieaké zoskupenie...;-)
Odpovedz takým blogom ale z tvojho pohľadu....anevypisuj o stupidite...na základe blogu sa začala na Slovensku "naháňačka"na celé ministerstvo zahr.vecí,kôli koncertu,tak môžu naši "nezávislí"novinári poobracať trošku tých "troch králov"a v zajtrajšom SME by mal byť velikánsky nadpis nad článkom že su vlastne zodpovední za smrť tisícok ľudí na Ukrajine..;-)
Veď kde je problém? Blog je napísaný......čo tam po tom,že sú to len indície,ktoré sú opisané na základe osobných pocitov blogera a môžu sa ukázať ako mylné? ....Veď to teraz letí...:-) :-) :-)
Stoik,súhlasím s tebov,že úlohou verejnoprávnych médií je OBJEKTÍVNE reagovať.To by malo byť samozrejmé a prirodzené.Nestranne,pravdivo,na základe overených faktov.
A teraz otázka,ale odpovedz úprimne,lebo nie je dôležité,či tam sedel Fico,alebo niekto iný.Je,podľa teba,blog a "chodbové"reči,dostatočný dôvod na vynášanie súdov vo verejnoprávnych médiach? Nemali by práve tu pracovať takí profíci,čo si všetko najprv overia,počkajú na výsledky prípadnej kontroly a až potom ,keď sa skutok stal,odsúdia?
Samozrejme,možno kľudne povedať,že je podozrenie na základe toto a toho,opýtať sa na názor,ale to je všetko,čo môže,lebo ešte nemá relevantné dôkazy,iba domnienky,podozrenia a osobné pocity autora blogu,čo ho písal.
Vynášanie súdov,dehonestovanie,urážanie a iné praktiky bez dôkazov,je predsa práca pre bulvár.A ak teda chce robiť také rozhovory(a napísal som hneď v úvode,že nezáleží s ktorou osobou),nech ide pracovať do bulvárnych médií.....
;-)
Jasné...a bolo to iba také prirovnanie...;-)
Indigo...nenadávaj...ja som citoval toho diskutéra,ktorý použil slovo"muslimperžanúm"(ak si to vôbec čítal);-) .....
Ale to je v jedno...ide o princíp...ak si pustite do dvorčeka škodnú(a je jedno,či ľudí,zver,alebo trebárs šváby),zbytočne budete pri bráničke chrániť dvor,aby sa k vám nedostali...
Brrr...neoživuj mŕtvych,ten už prášok poslať nemohol...;-)
24.11.večer tu jeden diskutér napísal,že tie listy už chodia dva roky.Tak by som rád vedel,prečo klamal???Veď radšej nenapíšem nič,ako by som mal,očividne,klamať(nepoviem,pomýliť sa človek môže).Veď,posúďte sami a urobte si názor....;-) Na moju otázku,odkial to info má,samozrejme neodpísal...
Citujem:"Také listy vraj chodia už dva roky a naša úžasná Polúcia odosielatela nevie identifikovať ? V vyšli s tým zasa teraz - v období viacerých hlúpych prejavov našich vládnych proti......... ? Trápné divadielko - hranol,vajčák a
fešáčik !
Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok kunikundafitfiritova
4162894 24.11.2016
20:21............."
Alebo to napísal len,aby si kopol?....:-) :-) :-) :-) :-)
Prečítal som si ten článok a pýtam sa:'Kde sú naši novinári,keď sa takéto veci musíme dozvedať z cudzích webstránok?"Mali by tam byť a písať o tom.....!
Aj diskusiu pod článkom som si prečítal a dosť ma pobavil jeden príspevok,kde diskutér píše o Sparťanoch,ako ich 300 pozastavilo veľké množstvo moslimov,keď chceli zničiť Grécko....Len ,akosi pozabudol na jednu maličkosť...Že Sparťania vtedy svoje "hranice"bránili a nevozili si ich ľoďami domov...Taký malý detail,ktorý bol rozhodujúci...
Lebo keby ich mali aj za "chrbtom" celá ich taktika by im bola nanič....;-) .
A to isté aj v táboroch v Grécku...Vraj ušli pred vojnou a kde je tá Európska sloboda a pohostinnosť.... Nemám výhrady,keď utekajú pred vojnou,ale v tom prípade by mali byť radi,že majú od nej pokoj a že sú v bezpečí,akotak ubytovaní a sýti.
Veď to..."nesvojprávnej"vláde tak dôverovať? Neprajem Ukrajincom nič zlé,ale europolitici by mali byť opatrní,čo sa tejto "vlády-nevlády"týka a ešte počkať,kým si doma nespravia "poriadok"...
V tomto máš veľkú pravdu..Rtvs je už vo velkej miere iba "premietačka"programov súkromných producentov ktorých platí...;-)
:-) :-) :-) ...to ako vieš,že boli v drahých oblekoch,keď telku nepozeráš? Neviem ako komu,ale mne sa ten program celkom páčil.Taký prierez tvorbou ,spomienka na osobnosti atď.Dalo sa...;-)
Max...:-) :-) :-) ..keby to nebolo z koncesionárskych poplatkov,tak by to asi išlo z inej zložky rozpočtu,si myslím,ale je možné,že by ten program ani nerobili(čo je dosť nepravdepodobné,keďže tie výročia boli také okrúhle)...takže či platíš,alebo nie je úplne jedno,čo sa tohoto programu týka...;-)
Zober to tak,akoby to za teba zatiahol niekto z rodiny,čo platí ten poplatok..:-) :-) :-) Mal by si ho pozvať na oplátku na večeru..:-) :-) :-)
Odporúčame