Tak,to je zoznam....palec hore,keby sa dalo..:-)
A Trump,ako nepriateľ Ukrajiny,to mu budú asi musieť vysvetliť....;-)
Tak,to je zoznam....palec hore,keby sa dalo..:-)
A Trump,ako nepriateľ Ukrajiny,to mu budú asi musieť vysvetliť....;-)
Atentát: 22. novembra 1963, Dallas, Texas, USA.
..toho bola škoda....
Keď tí dobrí podporovatelia Ukrajiny na nich z vysoka kašlú...oni zadarmo veru nič nedajú...ani poradcov nedodajú,pokiaľ tam netušia doláriky...
Líder SaS tiež konštatoval, že Sýria, odkiaľ prichádzajú státisíce utečencov, je najväčší zahraničnopolitický problém EÚ. V tejto súvislosti vyzdvihol dobrý vzťah Trumpa k Rusku a prezidentovi Vladimirovi Putinovi.
Líder SaS tiež konštatoval, že Sýria, odkiaľ prichádzajú státisíce utečencov, je najväčší zahraničnopolitický problém EÚ. V tejto súvislosti vyzdvihol dobrý vzťah Trumpa k Rusku a prezidentovi Vladimirovi Putinovi.
Sulík je "rusofil"? No to mi je novinka....:-)
Osobne si myslím,že zbytočne urážate kopec poctivých ľudí,ale to už je asi váš osud....
A možno,ako sa hovorí,pod sviečkou býva najväčšia tma....ak vám nejaký smerák prekazil špinavosť,alebo kšeft,budete ich osočovať nadosmrti....
Netvrdím to nastopro,pretože si nikdy nedovolím povedať,že všetci členovia strán a hnutí,s ktorými nesúhlasím sú automaticky zlí,podvodníci,krikľúni a klamári... ;-)
:-) :-) :-) :-) ..Keď som si prečítal nadpis článku ,hneď som si spomenul na jedného pisateľa tu,na debate,ktorý by im na to napísal:"My,národ americký sme si zvolili...."...:-) :-) :-) :-)
:-) :-) :-) :-) ..to preto,že tam majú rotavátory na zapracovanie hnoja do zeme:-) :-) :-)
Radca voľakedy bol jeden šéf strany a teraz? Toľko strán a toľko šéfov,že ani neviem povedať presný počet,lebo som si nie istý,že kým som ti toto napísal,nevznikla ďalšia :-) .
A ak hrozí šéfovi,že by sa inak do parlamentu nedostal,spojí sa z iným šéfom a odrazu,keď ideš voliť je v jednej bande šéfov viac,ako členov..:-) :-) :-) :-)
To bude pastierov o pár rôčkov,ak pôjdu potom ovce pásť a pálenôčky,ak si pálenice postavia...;-)
Čakal niekto niečo iné?
Len som netušil,ako to prezident zdôvodní...No,nič moc...
Chlap,ktorý musí mať desať viet,ktoré má predniesť,napísané na papiery by mal pochopiť,že ten čas,ktorý má mať poslanec na pripomienkovanie,je dostatočne dlhý na to,aby dokázal namietať nedostatky a navrhnúť zmeny,keď sa bude venovať téme a nie všakovakým prkotinám,čo so zákonom nesúvisia.
A ak niekto nemá chochmes od prírody,tak ho treba umravniť pokutami a inými nariadeniami,ktoré by inak neboli
nutné... P.prezident si asi nevšimol,(alebo to nechce vidieť?),že do parlamentu boli zvolené ivdivíduá,ktoré ignorujú
normy slušného správania a prirodzenej úcty k parlamentu,ako takému.A preto chce terajšie vedenie zmeniť
zákonom to,čo by inak malo byť normálne.A to aj napriek tomu,že o pár rokov sa oni môžu ocitnúť v polohe
opozície. Takže je to,myslím si v poriadku,keďže sa zákon dotýka všetkých poslancov rovnako...
Gustav,dobre si to napísal "v slušnej spoločnosti"to upozornenie pred vchodom stačí,ale vidíš,ako sa parlament zopsul,vďaka niektorým krikľúňom....A veru,to má od slušnej spoločnosti hróóóózne ďaleko...;-)
:-) :-) :-) v socíku ju by ani nenapadlo takto špekulovať...;-)
Ale inak dobre si to okomentoval...
Veru tak...Slovensko sa stáva montážnou halou. Pre momentálne riešenie nezamestnanosti to má pozitívny efekt,ale z dlhodobého hľadiska to nie je nič moc.
Jasné,že som si prečítal...;-) ...a preto som spomenul tú vyváženosť a strašenie,lebo podľa článku im chcú do hlavičiek natlačiť iba jednu časť tohoto obdobia... Na to dobré ich nikto neupozorní,to sa "nenosí". :-)
:-) :-) :-) :-) ...aj tak sa dá...ak ma niekto to šťastie,že babka mu to dovolí....;-)
Odporúčame