Aj ty zomrieš...:-) :-) :-) ..ako každý..a je jedno,že máš filipa....tá s kosou sa nepýta....;-)
Aj ty zomrieš...:-) :-) :-) ..ako každý..a je jedno,že máš filipa....tá s kosou sa nepýta....;-)
Keď bol raz niekto na školení za veľkou mlákou,musí sa to niekde prejaviť...;-)
A nezdá sa ti,že práve to,čo nás priťahovalo pred štvrťstoročím k západu,je akési iné? Že tú demokraciu,europske hodnoty atď.si čelní predstavitelia akosi dokázali "dokriviť"podľa svojich predstáv? Nie je brexit dostatočným varovaním,že sa niečo pokazilo,keďže Anglicko bolo základným kameňom presadzovania demokr.hodnôt v Európe a "dobrovolne"vystupuje z tohoto zväzku a bude si svoju politiku robiť "nezávisle"od ostatku demokr.krajin v europe?Ako vieš,že tvoje postoje sú tie správne,keď existujú minimálne dve podania pravidiel záp.demokracie...EÚ a britské...Ktoré je správnejšie,podľa teba? Lebo obe sú demokratické...
Paráda!!! Ešte sám tomu neverí..:-) :-) :-) :-) (podľa vyjadrenia v tv)
Nádherný výkon...Gratulujem!!
Aj mňa to hneď napadlo....veď niťka môže byť z vysokých miest natiahnutá...ak sa ľudia boja,lepšie sa ovládajú...ale to je iba domnienka...;-)
Ja som to napísal už v mojej prvej reakcii,keď to p.poslankyňa uverejnila v blogu...:-(
A síce..."Úmysel bol možno dobrý(chcem tomu veriť),ale forma nebola zvolená správne"
A to ste si mali prečítať,ako ma časť diskutérov počastovala....:-) :-) :-) :-)
Božechráň,veď to bola p. Blahová..... Čo už...;-)
Je to naozaj vážne...keby to urobil nebodaj Danko,alebo hocikto z koalicie,verím tomu,že už by novinári mali videá zo všetkých kamier,ktoré sú po inkriminovanej trase! Vážne to ignorujú a to nie je v poriadku!
Svedčí to o tom,že nie sú nezávislí...A to je naozaj vážna vec,to máš pravdu.
A vážne je aj to,že tebe vadí iba,keď si oľaňákov a poniektorých opozičníkov troštilinku niekto všimne.... ;-)
Nemajú odpoveď! Lebo to nie Rusko,ale Európa sa chce brániť! A to im nepasuje!!!
Museli by sa pridať na jednu stranu a boja sa že by sa im to mohlo v niektorej diskusii vrátiť!!
(Môj názor,lebo inak sa vyjadria skoro vždy,keď je spomenutá amerika v článku...;-) )
A hlavne,ani jeden štát nemá poriadnu armádu...tých pár tisíc profíkov čo ostalo,to je malina...všetku techniku popredávali,veď nato ochráni...ale armádu nato tvoria v europe krajiny,ktoré armády rozpustili a teraz sa musia spoliehať na nich a ich lietadlá...čisté vazalstvo...;-)
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) ....
Ale ja ti hlavy nevidím a v telefonáte to povedal muzikant,že to nezdaňuje..tak aká mládež?
Ten anonym si mohol kludne aj ty poslať,kto vie?
Anonym je anonym a všetko čo si písal je len domienka....A fakt neviem,koho myslíš ty.
Akých slniečkarov a ešte smeráckych mládežníkov...
Odporúčame