Aj tu,na debate je zopár takých,čo vyznávajú ideológiu radikálneho ukrajinského nacionalizmu, otvorenú rusofóbiu a nacizmus. Na tých kedy príde rad? :-) :-) :-)
Aj tu,na debate je zopár takých,čo vyznávajú ideológiu radikálneho ukrajinského nacionalizmu, otvorenú rusofóbiu a nacizmus. Na tých kedy príde rad? :-) :-) :-)
Keď nádor,tak treba rezať,kým nebudú metastázy....:-) :-) :-) :-) :-)
Ale,snáď sa uvedomí po tomto varovaní od pánaBoha...že aj on je "len"obyčajný človek a nič viac...
Ak nie,tak mu niet pomoci.Len škoda toho zabitého pána.
A nechápem ľudí,tu na debate,ktorí spriadajú nezmysli o dôchodcoch,skáčucích v Bratislave pod autá atď..,len aby ho vyvinili....Treba to nechať na sudcu a policajtov....
:-) :-) :-) :-) :-) ...po takomto pozvaní asi nepríde:-) :-) :-) :-) :-) ..iba ak s ochrankou....:-) :-) :-) :-) :-)
++++++++++.som sa z chuti zasmial....
Včera na pohrebe v Izraeli bolo vidieť ,kto zo svetových lídrov je "jarmulkár"...:-)
A tí bývajú obrezaní...:-) :-) :-) :-)
Pozri si záznam,aby si aspoň tušil,za koho kopeš....:-) :-) :-) :-) :-)
Ja nikoho nesúdim...práve naopak,ty obhajuješ...:-) :-) :-) :-)
Sudca z ľudu....;-)
Preto tú zmluvu nemecká šéfka tak vehementne podporovala...:-)
Žeby to tušila?
A tu,na debate je množstvo nickov,čo si myslia niečo iné..:-) :-) :-) :-)
Nedaju na nich dopustiť,aj za cenu,že radšej pohania to slovenské,len aby americké vyniklo...:-) :-) :-)
Akoby ani Slováci neboli....;-)
Aj keď sa to môže stať,nemáš pravdu v jednej veci....a nemyslím to v zlom..
Keď sa približuješ k prechodu a vidíš tam dôchodcu,tak musíš(alebo by si minimálne mal)počítať s tým,že ten krok na prechod urobí.A teda neletieť tade ako fitipaldy..:-) Veď vodič nie je kôň,že má klapky na očiach,aby videl iba do predu..
Ale to vôbec nie je prípad p.Lipšica,tam už chodec bol na prechode hodnú chvílu...
Jáj,to akože ho budú ľutovať,že je taký,trošku iný?Či ako si to myslel?
Ak máš dojem,že "bojuje"proti mafii,tak je jasné,prečo sa chová tak ,ako divný Janko......
Ach jaj...:-) :-) :-) :-) :-) :-)
Ale dobre robí,aspoň je sranda a nenudíme sa tu,na debate....:-)
To je riadna "pakáreň",keď federálni prokurátori vedia lepšie ako investori,aké boli správne ceny aktív pred desiatimi rokmi...... Biele goliere šmahom ruky potopia jednu z najväčších bánk v Európe....;-)
Majú to dobre prešpekulované...Stačí iba počkať pár rôčkov a miliardy sa sypú a sypú....:-) :-) :-)
Niet ochrany pred touto chobotnicou,jedine nič nemať,aby ťa nemali o čo okiepiť.....
Len keby to robil ako normálny človek....Nikto by nič proti nemal,konštruktívna opozícia je prínosom v každom parlamente.
;-)
Zlatí ľuďia....takýmto treba poďakovať...lebo nikdy nevieš,kde a kedy..
Ďakujem!!!
Týchto činností sa zakon netýka..je to iný druh činnosti.
Neviem presne kedy,ale riešilo sa to tu a bolo to aj vysvetlené...v neprospech p.Matoviča...
Ale to nič nemení na tom,že porušil,podľa rozhodnutia ústavneho súdu,platný zákon p.Matovič.
Či vari áno?;-)
Vykašlať sa naňho,to je len figúrka... :-) :-) :-) :-) :-)
Veď má,chudáčik,problém svoje veci si dať do poriadku,nieto ešte cudzie..
A,ani tlačiť si už u neho nechcú,ako sa sťažoval.... :-) :-) :-)
U Kolíkovej o tom nevedeli,ako povedal šéf výboru s SAS,že mala šťastie...U p.Matoviča to už vedia...:-) :-) :-)
Tak,ak pošle na úst.súd.,rozhodnutie pozná....:-) :-) :-) :-) Už len na poslancoch bude záležať....Ale veď on nie je stred vesmíru a pôjde to aj bez neho.:-) :-) :-) :-) O to sa báť nemusí:-) :-) :-) :-) :-)
Myslím si,že ak bude tajné hlasovanie,stane sa to,čo si popísal.Aj s dôvodom by som súhlasil a pridal by som,že veľa opozičných politikov chce robiť aj politiku pre ľudí,čo ich volili a takýto element im to jednoducho nedovolí,lebo stále musia riešiť kadejaké konštrukcie čo spriada a k politike sa nemajú kedy dostať....Neverím,že celá opozícia je tam len kôli deštrukcii.Veď mali program,sktorým oslovovali voličov....
;-)
Naši pisálkovia opozičným politikom nikdy nepoložia nepríjemnú otázku,lebo by im to asi nedovolil zamestnávateľ...:-)
Ak mu dajú otázku,tak len takú 'prihrávku",aby to "nebolelo"...:-)
To na iných vysnoria aj kedy mal prvý sex...:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) ...keď už nič iné....
Vyváženosť novinových správ je už dávno pasé v našich tzv."mienkotvorných médiach".
Na škodu veci,lebo decká si budú myslieť,že je to normálne,lebo dobré a vyvážené spravodajstvo nezažili....:-(
Doplním...
Práve som sa dočítal,že živnosť pozastavil,tak sa uvedomil a posledná veta z môjho príspevku je irelevantná...;-)
Veď sa už uvedomil konečne....:-)
Veď,keby to neurobil,len by mu to priťažilo u kolegov,poslancov,čo budú rozhodovať o jeho poslaneckom mandáte...
Načo bolo dobré,celé to divadlo?...;-)
Treba dúfať,že sa z toho dostane a popriať skoré uzdravenie.
Predseda imunitného vyboru sa vyjadril,že "mala šťastie"že o tom nevedeli....:-)
A už sa nesmú k oprave rozhodnutia,ktorým bol finančný postih(ktorý už,mimochodom,aj zaplatila a p.Matovič asi ani tú prvú pokutu nezaplatil doteraz,netvrdím to nastopro)vrátiť.
V prípade p.Matoviča to už vedia,takže on už nemusí"mať šťastie",ale dodržia literu zákona v jeho prípade.
Nedá sa porovnávať jej správanie(okamžite živnosť prerušila) so správaním p.Matoviča,ktorý ju provokačne prevádzkuje naďalej.Čo mu,si myslím,iba priťaží....Na jeho škodu....
Odporúčame