Ale kdeže...rád sa smejem keď je na čom.. Nebudem tu vyplakávať,akoponiektorí..:-) :-)
Veď ten pozemok,kde bolo pódium je dosť veľký ;-)
Ale kdeže...rád sa smejem keď je na čom.. Nebudem tu vyplakávať,akoponiektorí..:-) :-)
Veď ten pozemok,kde bolo pódium je dosť veľký ;-)
Tak sa volá nejaká budova vBratislave?Alebo myslíš ten ich,origoš v usa?
Presne toto ma napadlo,keď som ho videl,ako odpovedá tomu novinárovi....;-)
A ešte jedna vec ma napadla :-) ,tak on nemohol zodpovedať za každého podriadeného,ale dnešní ministri musia...;-) ... Aspoň tak to tvrdil celé leto "bonapartistom"....
Jáj,keď ťa vlastné žvásty dobehnú,niet nad ten pocit...:-) :-) :-) :-) :-)
Ok...a odrazu ťa začnu pobolievať kríže,oddíde ti cit v nohe,doktor napíše opotrebovanie vekom,operacia,titanova stabilizacia,už sa nikdy nezohneš,ale úraz to nebol.Normálny chorobný stav.
Poisťovňa je z obliga,lebo všetko je viazané na úraz...A ešte ťa potom preradia do rizikovej skupiny...:-) :-) :-) :-) ...
A všetko,čo si zaplatil kôli úrazu si môžeš 'odpísať"...;-)
To je to isté,ako keď istý poslanec z Trnavy tvrdí,že neporušil zákon...;-)
Neprizná za nič na svete...:-)
Bez velkého a nie spolu,ak nechápeš,tak máš smolu...:-) :-) :-)
Slabý radca,keď nechápeš písaný text....;-)
Veď práve preto im to ešte myslí.... :-) :-) :-)
Dezertman,úplne chápem tvoje rozhorčenie,vojna je svinstvo...:-(
Ale vysvetli mi,prosím ťa,prečo,napriek takému veľkému utrpeniu obyvateľov tohoto mesta ešte američania ani raz nevyzvali tých"bojovníkov",aby mesto opustili,aby už civilisti mali konečne pokoj?
Nie je to obyčajný alibizmus,keď rusov obviňujú a oni stále tú bandu podporujú???
Nie...to nechce predseda vlády...doktorom sa nechce slúžiť!!! Čo si nečítal článok???
Ale máš pravdu v tom,že to zníženie počtu pohotovostí môže byť problém.....
Kým sa to nedá,ako tak do poriadku,čo povystrájal....:-) :-) :-)
Ešte cca.20 rokov,ak sa to vôbec podarí..... ;-)
:-) :-) :-) :-) ..len,aby o pár dní netvrdil,že on vtom aute vlastne ani nebol.... Dnes jeden vôbec nevie...;-)
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) ...aspoň som si zopakoval históriu ....:-) :-) :-) :-) :-)
Samozrejme že to porekadlo"Mladosť,pochabosť"platí všade vo svete...Frajerina "letela"aj keď som bol ja mládenec...Ale vtedy stačilo,ak si zapustil "háro"a obliekol si rifle so záplatou..:-) :-) :-) :-)
Nebolo treba takýchto blbotiniek...;-)
A prečo nestiahnu všetkých,keď ich nikto nepozval,ale iba tých,čo mali po vojne riešiť sýrsky problém?
Svojich obchodníkov so smrťou tam nechajú?
Keby dodržiavali medzinárodné právo tak,ako to požadujú od všetkých ostatných,problém by už dávno nebol....
Lenže,potom by nebolo lovášov....:-(
Nie...treba počkať,ako to vysvetlí p.poslanec z Trnavy....isto bude mať tlačovku k tomu...Veď mu dali fúkať Kaliňákoví podriadení...:-) :-) :-) :-)
+++aj keby ich bolo v aute 20,a nie 10...:-) :-) :-)
Ani som nevidel žiadneho dôchodcu skákať pod auto....;-)
Myslíš,že by boli Estónci až takí proruský? Nebude to skôr naopak?
Klamal,ako skoro vždy....ale pevne verím,že za chvílku tu budeš mať od jeho podržbalónikov,výpočet,ako sa to dá urobiť z kila múky,litra mlieka a bez pečenia...:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odporúčame