Ale...veď uvidíme,čo z toho vzíde...
A k tomu snu...fakt toho kaliňaka vidíš aj za tým,že si igi nezrušil živnosť? To ako dokázal,prosím ťa? Čo mu pretočil o mesiac kalendár,či ako?
Ale...veď uvidíme,čo z toho vzíde...
A k tomu snu...fakt toho kaliňaka vidíš aj za tým,že si igi nezrušil živnosť? To ako dokázal,prosím ťa? Čo mu pretočil o mesiac kalendár,či ako?
To nesmiete takto (ironizujem)...to je tá všemocnosť trhu a schopnosť kapitalizmu....okiepiť všetkých,čo sa dajú ,bez štipky hanby...hlavne,že sú bubáky... :-)
Nie je skôr amatér matovič,keď sa nechal od(podľa teba) akýchsi smeráckych zvázákov načapať na hruškách? To mu fakt nemal kto poradiť,bojovníkovi proti podvodom,aby si dal pozor a nepodvádzal v tej istej veci znovu?
A žiadna tlačovka od neho....prečo ešte nič k tomu nepovedal,keď k iným "prkotinám"ich mával aj 3.za deň?Alebo jeho komparz,čo stáva pri ňom pri tlačovkách,tiež nemajú k tomu čo povedať?
Devana....politikom nech každý naloží,koľko sa zmestí,aj z prava aj z ľava,sú verejní činitelia,mali by to strpieť....Ale prečo nadávať (a koľkokrát úplne sprosto) niekomu,čo má iný názor?(trebárs tu,na debate) Na to som poukázal,nie na tých hercov v parlamente,ktorí hrajú pred národom jedno veľké divadlo,v ktorom sa vždy,po voľbách pár hercov zmení....
Nepochopí to,lebo tí taltrlíci,keď im oponuješ,nič iné,ako ficovolič,fašista ,alebo kotlebovec napísať nedokážu...ba,ešte ,rusofil.... To je taká ich "úchylka"... :-)
Ktoré?A mali by aj jeho,keď tak?Alebo,ako si to myslel?
Presne tak...:-) ...a najviac ma zabavila konšpirácia,že toho nešťastného pána asi niekto podstrčil pod auto D.L,lebo volakedy volakto,volačo s Remiašom.... No čistí blázni (bez urážky).
No,boli tam všeliakí,ale na tohoto jedinca nemal nikto z nich...a že povystrájali blbostí,tak je to už čo povedať....Keby tam mali tabuľu "divotvorných",asi by bolo medzi ním a druhým v poradí ešte aj miesto prázdne,taký má náskok....a to všetko preto,lebo ho nechcete poslať k lekárovi a radšej mu pochlebujete,aby si nikto nevšímal vás,ale jeho..Ako v tej rozprávke o cisárových nových šatách....:-)
To ťa ako napadla takáto blbosť? Že je matovič divný je jasné každému,koho neplatí...a myslím si,že aj mnohým z nich...a nič by na tom nezmenilo ani to,či by smer existoval,alebo nie...
Fico len pomohol,aby sa choroba prejavila naplno...Je to smutné,ale jemu fakt pomôže len lekár a je mi vás úprimne ľúto,že mu to nechcete dovoliť,aby sa lečil,kým je čas.... :-)
To píšeš o sebe?Vieš,ono porekadlo"zlodej kričí,chyťte zlodeja"sa už mnohokrát prejavilo,ako pravdivé.A že sa tváriš,že ti rusko vadí,ešte neznamená,že ním nie si platený. :-) Taký "zatajený provokatér"nasadený sem,na debatu.Celkom by to pasovalo,lebo tvoje oblúbené osočovanie diskutérov z rusofilstva je až veľmi okaté...Slovo "rusko"je tvoj pracovný nástroj,aby si provokoval ..... Klasická živá "ploštica" Ivane...Jdi domú...
Keď už nič iné,aspoň im tam 'obrobia' pár dám a zanechajú nové gény... :-) ...Možno to je zámer predstaviteľov v tých krajinách,lebo vidia,že degenerujú....pretože štyri prápory na toľko krajín je o ničom,čo sa týka bojovej schopnosti...Bude to také plánované "obohatenie" :-) .....Ktovie? ;-)
Veď on sa prejaví...také jedovaté sliny netečú hocikomu.... :-)
Odporúčame