To by bolo super!!!! Ale aj keby to zajtra nedal,je to borec..... A hlavné je,že to vedia oceniť aj odborníci... Držím mu palce chlapcovi,nech mu to šlape čo najdlhšie a hlavne,zdravíčko nech mu slúži!!!!!
To by bolo super!!!! Ale aj keby to zajtra nedal,je to borec..... A hlavné je,že to vedia oceniť aj odborníci... Držím mu palce chlapcovi,nech mu to šlape čo najdlhšie a hlavne,zdravíčko nech mu slúži!!!!!
Hlavne tí,čo sušia účtovníctvo na povalách kadetade...:-)
Ako poskladať tlačiarenský stroj z náhradných dielov? ;-)
Preto štartoval z tej istej časti zemegule,aby bola vzdialenosť čo najviac rovnaka...Či?
To ani Jules Verne nevymyslel,čo tento Rus a pred ním Američan dokázali....To sú skutočné výkony,hodné obdivu..
Ak mu to v tom Švajci uznajú,bude to najlepší výkon bez ohladu na to,akej je národnosti,aj keď to bude mnohých škrieť,že je to Rus...
Veď práve,voleným....A možno preto časť ľudí neverí nikomu z nich...veď aj oni sú volení...zlodeji,podla teba..
Alebo si dáš ruku odťať za to,že sú čistí? Preto tá nedôvera,lebo keď zlodejinu prezentuje iný zlodej(používam tvoj výraz pre volených zástupcov),ako môžeš veriť,že mu nejde o niečo iné???Prečo vždy,ešte pred podaním trestného oznámenia,došetrenia veci atď.vykrikujú do mikrofónov o zlodejinách práve títo "volení zlodeji",keď robia to isté,čo vyčítajú tým,ktorých obviňujú a používajú tie isté nezákonné prostriedky a ešte ich obhajujú,pričom ,keď to isté je použité voči nim,tak to je nezákonné?
Prečo nie p. Kotleba,alebo niektorí iní poslanci opozície,na ktorých sú ľudia neni takí alergickí??? Lebo oni nemusia zakrývať zlodejiny u seba,ako títo čo sa chovajú podľa starého známeho:" Zlodej kričí:"Chyťte zlodeja!!!". (Podľa tvojho zaradenia"volených zlodejov")
Prečo zas hneď troll? Veď napísal dobrý príspevok,so skrytým významom!!!! Niekedy je potrebné,dať si mená a vety do súvislosti... Čo tam je také "trollské"?
...dúfajme,že to bude dobré..veď to je športová udalosť...len je škoda,že sa kopec špičkových športovcov nechce kôli veciam,čo si popísal,zúčastniť...ale o to majú väčšiu šancu vyniknúť ďaľší.
To vymazali príspevky???Mne ukazuje len jeden príspevok a tvoj odkaz pre putinove ovečky... Bolo viac prispevkov?
Niečo k článku by nebolo? Zavádza niekde? Lebo mňa by zaujímalo ak áno!!! Lebo sú tu dva protichodné názory-
Matovič vs.Staré mesto! Zaujíma ma,kto z nich klame v tomto prípade...
A ešte len bude,ak sa neukludnia.,:-\
...možno mu prišlo bu-bu-bu v sms odniekal a možno aj z poza oceánu...a možno aj nie ;-)
Neodpovedal si...Načo toho (podľa teba )vtáka z Česka volali???
Dík za link....
Tu je presne vidieť,koľkých ľudí vie poblázniť jedna divá sviňa...;-)
Ale,šak je leto...:-) ..keď nemajú čo,aspoň po krčmách nevysedávajú!!! ...povedal by môj nebohý pán učiteľ....
Išli chlapci na párky,
zasrali si sandálky.
Ani jeden neplače
veď dostali pagáče.
Rozprestreli transparenty,
len nech vidia chlapci z PENTY,
ze sa oni neboja
a že pôjdu do boja.
A zato,že prešli diaľku,
mali nárok na minerálku.
Muzika im rezká hrala
tak akcia za to stála.
;-)
Sa im vykašle na ich špinavé groše,keď za nimi vidí nenávisť a zlobu!!! On spieva o inom!!!A pre pár ľudí si nalepiť na čelo politickú nálepku a pohnevať si oveľa viac Slovákov???To mu fakt nestojí za to... Politici sa menia,ale povesť je len jedna.... ;-)
Nuž,vy ste tam boli kôli dôvodu,ktorý popisuješ,to ti nikto nemôže uprieť,ale kopec ľudí tam bolo z iných dôvodov,popísaných nižšie v odkaze na wikipediu... ;-)
Sám si predsa napísal,že pravda nie je jedna(čomu ja neverím)... Ešte ma nakoniec presvedčíš o tom,že poniektorí ani netušli,prečo tam vlastne boli.... :-\ ..keď je tých právd toľko....
Odporúčame