V poriadku..,a čo s tým chceš urobiť? Armádu ,prokuratúru a súdnictvo preriedi podľa potreby,všetci politici mu vyjadrili podporu,ľud sa ho zastal(teda tá časť v noci a ráno)..... Aké riešenie tam vidíš????
V poriadku..,a čo s tým chceš urobiť? Armádu ,prokuratúru a súdnictvo preriedi podľa potreby,všetci politici mu vyjadrili podporu,ľud sa ho zastal(teda tá časť v noci a ráno)..... Aké riešenie tam vidíš????
:-D :-D :-D ...Ave mne!...dobré.., :-)
Veď o to ide...aby mohli povedať,že nielen on si v ňom lieta domov a späť do práce,.. Aspoň dúfam,že to tým ľuďom pomohlo....
:-D :-D :-D ....on fakt rieši prsty v puči....moje nervy... :-D :-D :-D :-D
Veru tak...dejiny sa snažia prispôsobiť vždy tí,ktorí vládnu ,podľa svojich predstáv a priorít...ako aj prvky demokracie...čo vyhovuje použijú,čo nie popierajú.... Či už dejiny,alebo občianske práva....
Ako sa dá demokracia všeliako poprekrúcať,pravda? :-)
Nemažte mi to...!!! Nikoho neurážam!! Len pripomínam nočnú debatu!!!!!
Nebolo by na skodu konecne odstavit fasistu Vladimirovica Erdogana.
Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok Nummi
3851244 včera
23:27
0
prečo ? teraz keď si znova začína rozumieť s fašistom Putinom ?
akobYNič
3851255 včera
23:30
Nebolo by na skodu konecne odstavit fasistu Vladimirovica Erdogana.
Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok Nummi
3851244 včera
23:27
0
prečo ? teraz keď si znova začína rozumieť s fašistom Putinom ?
akobYNič
3851255 včera
23:30
Pamätáš sa? Maličký??? Tu sa bavíte o akýchsi politikoch,čo si rozumejú....a dnes píšeš,že bolo málo rublov na prevrat???
Chudak Erdogan. Iba isiel cestou svojho brata Putina a myslel si, ze mu to :-) v Turecku beztresne prejde. Uz bolo nacase premenovat Turecko na Novorusko, ale nestane sa tak. Nastastie maju Turci rozum a konecne odstavili tohto sialenca. A rovnaka revolucia pride i na vychod :) Ruska armada sa prave uci od tureckej.
Nummi
3851651 dnes
00:56
Jeho sa potom opýtaj.... Maličký....aspoň sa dohodnite...maličký...
No ja teraz neviem...v noci tu vypisovali,že je konečne prevrat a bude to pokračovať až do Ruska a že Erdogan a Putin sú fašisti,ktorí končia...a teraz toto od teba??? Že "Málo rublov na prevrat????"
Paradox doby!!!! Humus....klam....a dezolát.... :-)
No nič...mali by sme asi všetci poslúchnuť,keď už ide o podporu od Obamu až po Putina cez komplet EÚ...:-) . Ale dôsledne!!!!
LEGÁLNE ZVOLENÝ PREZIDENT A VLÁDA!!!!!!.Aké je to dôležité,keď to pasuje!!!! A aké bezvýznamné,keď to pasuje!!! Len záleží,kedy a komu!!!!
Že ich huba nebolí!!!
No...už hej...veď to znamená,že buď tam majú bordel,alebo si zamlčujú určité veci a to je pri vojenskom zoskupení dosť nebezpečné!!!!
A teraz vážne...Nie je vám divné,že vo vedení NATO nevedeli,čo pripravuje ich obrovská časť armády??? Veď len pred pár dňami bolo stretnutie vo Varšave??? Veď to je hrozné!!!Čo to je potom za organizáciu,keď netušia,čo robia???
Odporúčame