Problém medzi Prigožinom a Ruskou generalitou vznikol pred pár rokmi, keď generáli nechali v Sýrii vybombardovať kolónu wagnerovcov. Vtedy tam padlo cca 150 wagnerovcov. Prigožin a ani generáli sa akosi nemajú chuť uzmieriť medzi sebou a robia si navzájom zle na škodu celému Rusku. Prigožin sa bude musieť upokojiť, lebo dopadne zle.

