Čítaš po sebe to, čo si napísal?
Čítaš po sebe to, čo si napísal?
Nebol si tam tak nezavádzaj. Ja ich mám za takmer 10 rokov veľmi dobre prečítaných.
Okolie Ľvova je husto posiate banderovčikami aj teraz.
Tiež som za názor, že humanitárnu pomoc si Fico podľa Šmyhaľa môže strčiť niekam. Šmyhaľ povie "davaj zbrane a ďengy!!!" Bystro i mnoho!!!
Šimečka klame. Ukrajina je skorumpovaná, nesuverénna a v područí iných mocností.
Tebe už z tých "rašistov" načisto ha-raší.
Šimečka ešte neprišiel do kontaktu s Ukrajincami. Je to taká pomstychtivá nátura, že keď im 99x pomôžeš a raz nie, tak ťa okadí.
Ešte nedávno ste sa bili o koalíciu s Hlasom s Pellem ako predsedom vlády:-)
Aj tvoj príspevok je ako zo 4. cenovej skupiny, keď už nálepkuješ Blahu.
Ukrajinci kým dostávajú výplaty a dôchodky tak sú ticho. Horšie dopadne Kyjev, keď nedostane výplaty armáda a polícia.
Dobyť ju celú môže. Len okolie Ľvova neudrží. Tam je obyvateľstvo kompletne prešpikované rusofóbiou.
U nás je to lebo Fico a vo svete je to lebo USA.
Bombardovanie je povolené? Skúsil by Damask vypáliť jednu raketu na územie Izraela. To by bol vreskot celého KoZa.
Tá bude, či sa ti to páči alebo nie.
To si nám iba ukázal, kde sú v Klincy hotely. Hodnotný dôkaz.
Veríme. Ten dron mal aspoň 3 medzipristátia na doplnenie paliva. Sme še pobaviľi.
Keby len v Kyjeve. Až po Užgorod.
Keď pobaltské štáty nebudú vyskakovať, tak sa nič neudeje. Napr. blokáda Fínskeho zálivu.
Ešte pár mesiacov a príde trpké vytriezvenie generality KoZa.
Nenazdávam sa, že by EK vyhrala na Slovensku voľby aby nám mala diktovať svoje domnienky.
Odporúčame