Tebe by nemohli, žiadny nemáš
Tebe by nemohli, žiadny nemáš
Máš pravdu, vinník je práve na súde. Podporovateľ Agresívneho Slovenska, prezidentky a odporca vládnej politiky. Atentátnik.
Keď tak čítam komentáre, tak zisťujem že degresívni idioti sa už oklepali z toho čo spôsobili svojou nenávisťou a idú si svoje ďalej. Ako by sa nič nestalo, ako by už jednému idiotovi neruplo v bedni.
Potrebujete ďalšie obete svojej nenávisti?
Ako pablb si sa prejavil sám. Klasifikáciu trestného činu neurčuje minister ale OČTK.
Väčšina určite nie. Ale prvý sa už našiel. Len dúfam že je zároveň aj posledný.
A aby slušnoľudia nahnali ľuďom čo najväčší strach tak žvatlali o mrazákoch na uliciach a poplašné správy že všetci čo si nepichnú rýchlokvasenú vakcínu zomrú na strašne smrteľný vírus a zabijú aj babku s dedkom a možno aj celé príbuzenstvo.
Čo keby vláda národnej katastrofy v tej dobe zakročila proti týmto polašným správam a prehovorila k svojim voličom aby nepodložené nezmysly nešírili? Jaj, nemohla. Ona ich sama rozširovala.
"Polovica Poliakov súhlasí s tým, aby sa ukrajinskí muži, ktorých sa týka branná povinnosť, vrátili na Ukrajinu."
Vrátili alebo boli vrátení?
Mal som na to rovnaké právo ako ty, čo tu skuvíňaš 24 hodín denne sedem dní v týždni.
Každá vládna koalícia si zákony prejudikuje podľa svojich potrieb a cieľov.
Pri epidémii španielskej chrípky po I. svetovej vojne nebola vyhlásená žiadna pandémia, žiadny núdzový stav, dokonca do obehu neboli dané žiadne modré papieriky ktoré ti zaručovali bezinfekčnosť na ďalších sedem dní dopredu.
A vieš čo je zázrak? Ľudstvo to prežilo. Napriek nižšej úrovne lekárskej vedy, napriek zlej situácii po skončení vojny. Ten núdzový stav slúžil Psychopatovičovi aby sa udržal čo najdlhšie pri moci.
"Čo mali používať proti vírusu, keď nič nebolo poriadne otestované ?"
Nič nebolo poriadne otestované, tak použili vakcínu ktorá nebola poriadne otestovaná, a pre istotu ju použili na celú ľudskú populáciu vrátane deciek a tehotných žien, dokonca v niektorých krajinách povinne. To nevymyslíš ani v najhoršom sne.
"...odpovedal Machala redaktorovi RTVS na otázku, či by mali dostať vo verejnoprávnom médiu priestor aj ľudia, ktorí tvrdia, že Zem je plochá."
Bola to reakcia na stupídnu otázku redaktora, netvrdil že Zem je plochá.
Fakt, nebolo. Ale keď si sa toho skupinového šialenstva nezúčastnil nemohol si ísť do práce, mal si v podstate domáce väzenie.
Čo ti bráni tých nevedomcov presvedčiť v diskusii?
A nehovor mi že som plochozemec. Viem že Zem je guľatá.
Ale v prípade Psychopatovičovho testovania to už neplatilo. To bolo povinné.
Vatnik je politické pejoratívum používané v Rusku a ďalších postsovietskych štátoch pre vytrvalých džingoistických stúpencov propagandy ruskej vlády.
Môžeš mi odcitovať jeden jediný môj príspevok kde podporujem ruskú vládu?
Odporúčame